Ise Mariya İlk Çocuğunu Dünyaya Getirdi

Hunter x Hunter’ın Seiyuusu Ise Mariya İlk Çocuğunu Dünyaya Getirdi

Ise Mariya

Sevilen seiyuu Ise Mariya birkaç gün önce kişisel blog sayfasından ilk çocuğunu dünyaya getirdiğini duyurdu. Hem kendisinin hem de oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirten sanatçı ona güç veren hayranlarına teşekkür etti. Hunter x Hunter’ın sevilen seiyuusu yavaş yavaş işine dönmek istediğini de belirtti.

Hunter x Hunter (2011) ekibi; Namikawa Daisuke, Sawashiro Miyuki, Han Megumi, Ise Mariya, Fujiwara Keiji

27 yaşındaki seiyuu pek çok popüler anime serisinde yer aldı. Bunların başında ise Hunter x Hunter (2011) animesinden Killua Zoldyck karakteri yer alıyor. Seiyuunun yer aldığı diğer serilerden bazıları;

  • Air Gear – Noyamano Ringo
  • Durarara!! – Harima Mika
  • Fairy Tail – Levy McGarden
  • Log Horizon – Rayneshia El-Arte Corwen
  • Aku no Hana – Nakamura Sawa
  • Nanatsu Tanzai – Guila

Öte yandan seiyuu, sağlık sorunlarından ötürü Persona 4 Ultimate In Mayonaka Arena video oyununun sahne gösterisi için Satonaka Chie rolünden ayrılmak zorunda kalmış, yerini Koichi Makoto’ya bırakmıştı. Sanatçının, rolü (henüz doğrulanmamış olsa da) hamile olması nedeniyle bıraktığı tahmin ediliyor. 2014 yılının en gözde bayan seiyuuları arasında yer alan Ise Mariya geçtiğimiz ocak ayında evlenmiş ve nisan ayında hamile olduğunu açıklamıştı. Biz de seiyuuyu tebrik eder, hem kendisine hem de ailesine mutluluklar dileriz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?