Inuyashiki Mangasına Anime ve Live Action Film

Gantz’ın Yaratıcısının Inuyashiki Mangasına Anime ve Live Action Film Geliyor

Inuyashiki izle

Gantz ‘ın yaratıcısı Oku Hiroya’nın bir başka serisi olan Inuyashiki mangasına bir anime serisi ve bir de live action film olmak üzere iki yapım geliyor. Noitamina’nın internet üzerinden yapılan canlı yayını sırasında duyurulan haber ile 2017 Ekim ayında anime serisi yayımlanmaya başlayacak. Live action filminin de 2018 yılında gösterime girmesi planlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Htae9zsEIN0

58 yaşındaki Inuyashiki Ichiro kendi halinde yaşlı bir adamdır. Ailesi için çok çabalamış olsa da onlar da dahil kimseden saygı görmemektedir. Bir gün doktordan kanser olduğunu ve çok az ömrü kaldığını öğrenir. Asıl tuhaflıklar bundan sonra başlayacaktır. Çünkü Ichiro bir gün dolaşırken gökyüzünden bir ışık tam da üzerine iner. Evet uzaylılar Dünya’ya gelmiştir. Ichiro ise uyandığında kendine hiçbir şeyin olmadığını ve vücudunda bir tuhaflık olduğunu fark eder ve olaylar başlar.

Inuyashiki izle

Posterin yapım aşamasını ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Live action ile ilgili diğer görseller:

Inuyashiki izleInuyashiki izleInuyashiki Mangasına Anime ve Film

Bu haberi ilk gördüğümüzde ister istemez mangakanın live action filmler hakkında geçenlerde verdiği bir demeç aklımıza gelmiyor değil. “Başrolde yakışıklı bir oyuncu seçildi mi kalite ne kadar düşük olursa olsun çok izleniyor, kimse esas hayranları düşünmüyor” gibi bir açıklaması vardı. Ayrıca belirtelim mangakanın Gantz serisinin de 2 adet bir live action filmi mevcut. Ve bu filmler de daha bu açıklamaları yapmadan önce gösterime giren ve sonu ile hayranları pek mutlu etmeyen filmlerdi. Bu haberle sizce de biraz ters düşmüş olmuyor mu mangaka? Yoksa bu furyaya ayak uydurmaya karar mı verdi? Başrolün yaşlı biri olması bu açıklamalarını haklı mı çıkarıyor? Sonuçta hayranları çok mu mutlu edecek bir proje bu? Siz ne düşünüyorsunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?