Haikyuu!! Anime Filmi Duyuruldu

İkinci Sezonun Ardından Şimdi de Haikyuu!! Anime Filmi Duyuruldu

Haikyuu!! Anime Filmi

2012’den beri Weekly Shonen Jump’ta yayımlanan ve zamanla derginin en popüler mangalarından biri haline gelen Haikyuu!!’nun 2014 Nisan’ında izleyicilerle buluşan anime uyarlaması da en az mangası kadar sevilirken; Jump Special Anime Festa 2014’te gösterilen bir özel bölümün ardından yakın zamanda duyurulan ikinci sezon haberi Haikyuu!! severleri bir kez daha mutlu etmişti.

Haikyuu!! Anime Filmi

Weekly Shonen Jump Duyuru Görseli

Weekly Shonen Jump’ın bu hafta yayımlanan sayısı ise sevilen voleybol serisi ile ilgili bir yeni haberi gündeme getirdi. Dergide duyurulan Haikyuu!! Itadaki Project 2015, bir Haikyuu!! anime filmine ev sahipliği yapacak. Ancak filmin konusu ile ilgili büyük umutlar taşımamak gerekmekte çünkü film anime serisinin 25 bölümlük ilk sezonunu özet olarak aktaracak. Hakkında daha fazla duyurunun ilerleyen tarihlerde aktarılacağı Haikyuu!! Itadaki Project 2015, geniş çaplı bir etkinliği de bu yaz takipçilere taşıyacak.

Haikyuu!! Anime Filmi

Haikyuu!! İkinci Sezon Görseli

 

Filmin yanında yapılan açıklamalar, Haikyuu!!’nun ilk sezonu dışında Kuroko no Basket gibi sevilen bir diğer spor animesinin de stüdyosu olan Production I.G’nin ikinci sezon için geri dönüş yapacağını gösteriyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?