Gintama: The Final Filminden Yeni Tanıtım Videosu

Gintama Serisinin Son Filmi Gintama: The Final Geliyor

Gintama The Final izle

Gintama serisinin son filmi olan Gintama: The Final Film’den yepyeni bir tanıtım videosu ve poster paylaşıldı. Serinin en sevilen karakterlerinden Gintoki Sakata’nın doğum gününden bir gün önce paylaşılan videoda dinleyeceğiniz üzere j-rock grubu SPYAIR filme Wadachi (Tracks) isimli şarkıları ile eşlik ediyor olacak. Ayrıca bir diğer j-rock grubu DOES da henüz açıklanmamış bir şarkıları ile filmde yer alıyor olacak.

8 Ocak 2021 tarihinde Japonya’da vizyona girecek olan bu film bu kez gerçekten final olarak nitelendiriliyor. Film, yeni hikaye unsurlarıyla birlikte manganın finalini konu ediniyor olacak. Her ne kadar final dense de manga yeni ve özel bir internet animesine de ilham kaynağı oldu. Öyle ki bahsi geçen ve filmle bağlantılı olan anime 2021 yılının başlarında sadece Japonya’da online kanal dTV üzerinden yayımlanacak.

Öte yandan serinin çok sevilen seiyuularının ellerinde senaryo ile birer fotoğrafları da paylaşıldı.

Gintama The Final izle

Hideaki Sorachi’ye ait efsane manga serisi 2019 yılında final yaparak pek çok hayranı üzmüştü. Bu açıdan yayımlanacak olan bu son film hayranlar için büyük önem taşıyor. Bakalım 2021 yılında gelecek olan film izleyiciyi memnun edecek mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?