Gintama: Project Last Game Oyunu PS4 Ve Vita İçin Geliyor

Gintama: Project Last Game Oyunu PS4 Ve Vita İçin Geliyor. İlk Video Yayımlandı

Gintama: Project Last Game Oyunu PS4

Gintama hayranı olarak, Gintama’nın aksiyon oyununun çıkabileceği hiç aklıma gelmemişti. Belki de düşünmek istemedim çünkü hakkını vererek yapamayacaklarını düşündüğümden ötürü bu kadar iyi bir serinin oyun haline getirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak benim düşüncelerimin aksine Jump, Gintama için PS4 ve Vita’da oynanabilecek bir oyun projesini açıklamış. Henüz çok fazla detay yok, bildiğimiz tek şey ise oyunun adının “Gintama: Project Last Game” (Son Oyun) olarak lanse edilmiş olduğu.

Jump’ın sayfasından bir görüntü aşağıda sizi bekliyor. Duyuru da belirtilen bir detay da oyunun çok iyi bir kaliteye ve güzel grafiklere sahip olacağı yönünde. Umarım benim düşüncelerimi haksız çıkarırlar ve çok çok iyi bir oyun bizi bekliyor olur. (Tabii, Japonya dışına satılırsa…)

Gintama: Project Last Game Oyunu PS4

Bandai Namco tarafından oyun için bir ön gösterim yayımlanmış bile. Oyun geliştirme üzerine çalışan bir Japon şirketi olan Bandai Namco, şu ana kadar Pac Man, Dark Souls, Naruto ve birçok başka sevilen oyuna imza atmış bulunmaktalar. O nedenle, belki de benim düşündüğüm kadar kötü olmaz. :) Aşağıda yayınladıkları videoyu görebilirsiniz. (Gerçi pek bir şeyi yok. )

https://www.youtube.com/watch?v=3tcETNweLn0

Bu da oyunla ilgili bilgileri güncel olarak takip edebileceğiniz internet sitesi: gintama.bn-ent.net

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?