Gintama Mangası Bitiyor

Gintama Ne Zaman Bitecek?

Uzun süredir hayranlarını endişelendiren “Gintama ne zaman bitecek?” sorusunun yanıtı belli oldu. Haftalık Shonen Jump dergisinin 38’inci sayısında Hideaki Sorachi’nin Gintama mangasının yaklaşık 5 bölüm sonra biteceğinin haberi verildi. 15 Eylül’de yayımlanacak olan derginin 42’inci sayısında manganın son bölümünün geleceği duyuruldu.

Jump dergisinin 38’inci sayısının kapak resminde üç farklı Gintoki’ye (anime, live action, manga) yer verildi. Ayrıca resimde, ”Önemli bir duyuru var!!” şeklinde yazı bulunmakta.

gintama ne zaman bitecek

Bu önemli duyuru tahmin edeceğiniz üzere manganın biteceğini bize haber veriyor.

gintama ne zaman bitecek

Gintama mangası 2004 yılından beri devam etmekteydi. Şu ana kadar toplamda 74 cildi bulunmakta olan manga, dünya çapında oldukça popüler. Gintama mangası Temmuz 2016 yılında son arca giriş yapmıştı. Şu anda devam eden animesi ise bu son arcı ele almakta.

Gintama Mangası Bitiyor

Başka bir uzun soluklu shonen mangasının sonuna geldik gibi görünüyor. Her ne kadar bu haberin gerçek olmadığına inanmak istesem de, gerçekten de Gintama mangası bitiyor hissi verildi. Peki siz Gintama hikayesinin biteceğine gerçekten inanıyor musunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?