Genjitsushugi Yusha no Okoku Saikenki Çıkış Tarihi

Genjitsushugi Yusha no Okoku Saikenki Çıkış Tarihi ve Yapım Ekibi Belli Oldu

Hikayesi Dozeumaru’ya, çizimleri ise Fuyuyuki’ye ait Genjitsushugi Yusha no Okoku Saikenki (How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom) isimli light novel sersinin animeye uyarlanacağının açıklanmasından sonra seriye dair çıkış tarihi ve yapım ekibi de belli oldu. 

Genjitsushugi Yusha no Okoku Saikenki izle

Buna göre seri 2021 yılının temmuz ayında izleyici ile buluşacak. WOWMAX’in yapımcılığını üstlendiği anime J.C.Staff stüdyosu tarafından hazırlanacak. Animenin yapım ekibinde yer alan isimler ise şu şekilde:

  • Yönetmen: Takashi Watanabe (Heavy Object)
  • Senaryo: Gou Zappa (Yuukoku no Moriarty), Hiroshi Oonogi (Shirogane no Ishi: Argevollen)
  • Karakter Tasarımı: Mai Ootsuka (Kono Yo no Hate de Koi wo Utau Shoujo YU-NO)
  • Müzik: Akiyuki Tateyama (Sounan Desu ka?)
  • Ses Yönetmeni: Jin Aketagawa (Saijaku Muhai no Bahamut)

Öte yandan seride baş karakterlerden Kazuya Souma’yı Yuusuke Kobayashi, Liscia Elfrieden karakterini Inori Minase seslendirecek.

Genjitsushugi Yusha no Okoku Saikenki izle

Hikayeden biraz bahsedecek olursak;

Beklenmedik bir şekilde kendini başka bir dünyada bulan Kazuya Souma bu dünyada insanların bir kahraman beklediğini öğrenir. Ancak Souma’nın kahramanlık düşüncesi kılıç kuşanmaktan, macera ve aksiyondan oldukça farklıdır. Souma, içinde bulduğu bu yeni yerde ülkenin bozulmuş ekonomisini yeniden ayağa kaldırma fikriyle kahramanlığa girişir. Prensesle nişanlı olan ve aniden tahta geçen bu gerçekçi kahraman, ülkeyi yeniden ayağa kaldırmasına yardımcı olmak için yetenekli insanları bir araya getirmelidir. Ama savaş veya macera yoluyla değil idari reformla! 

2016 yılında başlayan ve 25. cildine ulaşan light novel serisi halen devam etmekte olup seri 2017 yılında ise mangaya uyarlanmaya başladı (çizimleri Satoshi Ueda ait) ve manga serisi de 5. cildine ulaşmış durumda.

Bakalım ilginç konusu ile anime serisi ne şekilde ilerleyecek?

 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?