Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun Yeni Videosu İle Karşımızda

Yeni Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun Yeni Videosu ve Seiyuu Kadrosuyla Karşımızda

Taku Sakamoto’nun temizlik hastası liseli bir futbolcuyu anlattığı Keppeki Danshi! Aoyama-kun mangasının anime uyarlamasının yeni tanıtım videosu resmi web sayfasında paylaşıldı. Videoda animede yer alacak diğer karakterler ve seiyuuları açıklanırken, animenin kapanış parçasında kimlerin performans sergileyeceği de açıklandı. Ayrıca daha önce açıklanmış olan Bentham isimli rock grubuna ait “White” isimli açılış parçası da bu videoya eşlik ediyor.

Bana “Sakamoto desu ga?”yı hatırlatan bu animedeki diğer karakterler de başrolümüzü aratmayacak gariplikte. Seiyuularıyla birlikte bu karakterlere bir göz atalım.

Kazuma Sakai – Souichiro Hoshi

Yeni Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun

Kazuma Sakai, Fujimi Lisesi futbol takımında 3 numaralı formayı giyen 2. Sınıf öğrencisidir. Kendisi bir savunma oyuncusudur. Lise hayatını sakin sakin yaşayan Kazuma, liderlik özelliklerine sahip sağduyulu biridir.

 

Jin Tsukamoto – Daisuke Sakaguchi

Yeni Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun

Fujimi Lisesi’nde 2. Sınıf öğrencisi olan Jin Tsukamato 4 numaralı formasıyla okul takımında yer alır. Kendisinin oldukça dikkat çeken özel yeteneklerinden biri ise poposunu kullanarak topu hareket ettirebilmesidir. Öyle ki kendisi buna “Popo Hokkabazlığı” ismini vermiştir. :D Jin bunlar dışında zamanının çoğunu sosyal medyada “Glasses Gentleman Z” takma adıyla geçirmekte.

 

Taichi Yoshioka – Hiroyuki Yoshino

Yeni Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun

Fujimi Lisesi futbol takımında 2 numaralı formayı giyen 2. sınıf öğrencisi Taichi Yoshioka, yemek yemeyi özellikle de donut’ları seven nazik bir ruha sahiptir.

 

Gaku Ishikawa – Noriaki Sugiyama

Yeni Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun

6 numaralı formasıyla karşımıza çıkan Gaku Ishikawa, 3. Sınıf öğrencisidir. Kendisi takımda kız arkadaşı olan tek kişidir ancak ne yazık ki onun kız arkadaşı da yıldızımız Aoyama-kun’un hayran kulübünün bir parçasıdır.

 

Hikaru Tada – Daisuke Kishio

Yeni Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun

Hikaru Tada da 3. Sınıf öğrencisidir ve 5 numaralı formayı giyen narsist bir kişiliktir.

En başta bahsettiğim üzere videoda kapanış parçasıyla da alakalı birtakım bilgiler yer alıyor. Buna göre, ana seiyuu kadrosunda yer alan Ryotaro Okiayu, Tomokazu Seki, Souichiro Hoshi, Daisuke Sakaguchi ve Hiroyuki Yoshino; “Fujimi High School Soccer Team” grup ismiyle “Taiyou ga Kureta Kisetsu” ismindeki kapanış parçasında performans sergileyecekler.

Tüm bunlar dışında animenin resmi web sayfasında paylaşılan diğer bir videoda da FC Tokyo futbol takımı ile işbirliğine gidilmiş. FC  Tokyo takımının 8 Temmuz’da Ajinomoto Stadyumu’nda  Kashima Antlers takımıyla gerçekleşecek karşılaşması için destek niteliğinde bir video kendisi. Videoda FC Tokyo oyuncusu Shouya Nakajima bulunuyor.

Haftasonu  yine Ajinomoto Stadı’nda gerçekleşen bir diğer FC Tokyo maçının devre arasında da bu video yayımlandı.

Son olarak 2 Temmuz’da Japonya’da yayımlanmaya başlayacak animede yer alan diğer karakterlere ve yapım kadrosundaki isimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?