Deus Ex: Mankind Divided’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Deus Ex: Mankind Divided’ın Çıkış Tarihi ve Ön Sipariş Hediyeleri Açıklandı

Evet arkadaşlar son gelen haberler ile şubat ayında başımızı PC başından kaldıramayacağımız belli oldu. XCOM 2 ve Mirror’s Edge Catalyst de şubatta geliyor. Bayağı bir meşgul olacağız yani. Neyse, Deus Ex’e geri dönelim, Deus Ex: Mankind Divided’ın çıkış tarihi 23 Şubat 2016 olarak açıklandı. Steam’de de 148,99 TL’lik fiyatıyla ön siparişe açıldı. Oyunu ön sipariş ile alanların sahip olacağı hediyeler de açıklandı. Augment Your Pre-Order adı verilen bir kampanya başlatan Square, hedeflenen satış rakamı geçildikçe pakete yeni hediyeler ekleyecek. Bu hediyeler ise şu şekilde;

Deus Ex: Menkind Divided'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tier 1 hediyeler açıldı, bunlar 3 farklı eşya paketinden oluşuyor. Tier 2 açılırsa dijital sanat kitabı ve oyun müzikleri verilecek. Tier 3’te oyuna “Desperate Measures” isimli bir görev eklenecek (Mission Impossible?). Tier 4’te dijital çizgi roman ve kitap açılacak. Son olarak Tier 5 açılırsa da oyun 4 gün erken yayımlanacak.

Tabii bunun yanında bir de olmazsa olmazımız Collector’s Edition duyuruldu.

Deus Ex: Mankind Divided'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Collector’s Edition’ı alanlar ön siparişte açılması hedeflenen bütün içeriğe sahip olmanın yanında 9 inçlik Adam Jensen figürüne, kısıtlı sayıdaki çelik kutuya ve de 48 sayfalık sanat kitabına sahip olacaklar. Fiyatı hakkında ise şu an için bir bilgi verilmedi.

Şimdiden Tier 5’e kadar çıkıp oyuna 4 gün erken ulaşacağımızı hissediyorum. Ancak bu ön sipariş muhabbetinin artık iyice cılkı çıktığından ben oyunun çıkışını bekleyeceğim.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=EziTB53aD6k]

Hızlıca Paylaş!