Demon Slayer : Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan Tanıtım Videosu

Demon Slayer : Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan ve Kimetsu no Yaiba – Keppuu Kengeki Royale

Demon Slayer Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan Tanıtım Videosu

Bu Pazar (22 Mart 2020), Aniplex Kimetsu no Yaiba’nın iki oyunu için fragmanlar yayınladı: Demon Slayer : Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan (PlayStation 4) ve Kimetsu no Yaiba – Keppuu Kengeki Royale (Mobil).

PlayStation 4 özel oyunu Hinokami Keppuutan için, CyberConnect2’nin (Naruto: Ultimate Ninja serisinin geliştiricisi) geliştirmekle sorumlu olduğu ve oyunun gelişiminin birazını göstermek için başka bir video daha yayınlandı.

Demon Slayer : Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan Tanıtım Videosu

Demon Slayer : Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan Tasarım Videosu

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan oyununda oyuncular Demon Slayer Corps kılıç ustası olan Tanjiro Kamado’yu kullanarak iblis ordularıyla savaşacak. Oyuncular şeytanları yenmek ve ailesinin ölümünün intikamını almak için Tanjiro’nun tüm becerilerini kullanabilecektir.

Oyunun 2021 yılında Japonya’da PlayStation 4’e piyasaya sürülmesi planlanıyor. Aniplex tarafından yayınlanacak ve yukarıda belirtildiği gibi CyberConnect2 tarafından geliştirilecektir.

Kimetsu no Yaiba – Keppuu Kengeki Royale Tanıtım Videosu

Kimetsu no Yaiba – Keppuu Kengeki Royale, her iki akıllı telefon sistemi için Soleil tarafından geliştirilen “asimetrik savaş stiliyle hayatta kalma” türünde ücretsiz bir oyun olacak. Bu yıl yayınlanacak.

Hızlıca Paylaş!