Danganronpa 3 İsimli Yeni Danganronpa Animesi Duyuruldu

Danganronpa 3 İsimli Yeni Danganronpa Animesi 2 Yıl Sonra Duyuruldu

Bugün Tokyo’da düzenlenen bir etkinlikte 2016 yılında yeni bir Danganronpa animesinin televizyonlarda sahne alacağı resmi olarak duyuruldu. Danganronpa 3 -The End of Kibougamine Gakuen- ismiyle yayımlanacak olan anime, 2013 yılında yayımlanan Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubousei no Koukousei The Animation animesinin devamı ve finali niteliğinde olacak. Ayrıca aynı yıl içerisinde New Danganronpa V3: Minna no Koroshiai Shingakki isminde PS4 ve PS Vita platformlarına yeni bir oyun çıkarılacak.

Danganronpa oyunlarının ilki Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei adı altında 2010 yılında piyasaya sürülmüştü. 2012 yılında ise Super Danganronpa 2: Sayonara Zetsubo Gakuen isimli ikinci oyun severleriyle kavuşmuştu.

Yeni Danganronpa animesinin posterinde ilk seriden tanıdığımız Naegi Makoto, Kirigiri Kyouko ve Asahina Aoi karakterlerinin bir veya birkaç yıl sonraki daha yetişkin halleri var. Hayranları bu görselle heyecanlandırmayı başaran animenin detaylarının ise önümüzdeki aylarda netleşmesi bekleniyor.

Danganronpa 3 izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?