Cowboy Bebop Dizisine Bestekar Yoko Kanno Dahil Oluyor

Netflix Yapımı Cowboy Bebop Live Action Dizisine Bestekar Yoko Kanno Dahil Oluyor

 

Cowboy Bebop Dizisine Bestekar Yoko Kanno Dahil Oluyor

Uzun süredir sessizliğini koruyan Netflix, Tomorrow Studios (Marty Adelstein ve ITV Studios ortaklığındaki) ile yapımını beraber üstlendiği live action dizisi Cowboy Bebop için bugün yeni duyurular paylaştı. Netflix Geeked Twitter adresi üzerinden serinin önümüzdeki sonbaharda yayımlanacağı ve dizinin müziklerini ünlü bestekar Yoko Kanno‘nun yapacağı açıklandı. Cowboy Bebop animesinin müziklerinde de imzası bulunun Yoko Kanno; Code Geass, Darker Than Black, Space☆Dandy gibi pek çok ünlü serinin de müziklerini bestelemiş bir isim. 

Merakla beklenen dizi için başrol oyuncularının ve Cowboy Bebop animesinin o meşhur parçasının yer aldığı kısa bir tanıtım videosu da paylaşıldı.

Tanıtım videosunda oyuncuların karakterlere benzeyen saç stilleri ise dikkat çekti. Dizinin baş rol oyuncu kadrosunu tekrar hatırlatacak olursak;

  • John Cho – Spike Spiegel
  • Daniella Pineda – Faye Valentine
  • Mustafa Shakir – Jet Black
  • Alex Hassell – Vicious

Cowboy Bebop Dizisine Bestekar Yoko Kanno Dahil Oluyor

Öte yandan dizinin senaristlerinden Javier Grillo-Marxuach ve Jeff Pinkner geçtiğimiz yaz diziye dair çarpıcı ve merak uyandıran açıklamalarda bulunmuştu. İlgili açıklamalara erişmek için tıklayın.

Geçen yıl Spike karakterini canlandıran aktör John Cho’nun sette yaralanması ve corona virüs sebebiyle dizi çekimlerine bir süre ara verilmişti. Fakat yeni duyuru sonrası anlaşılan o ki çekimler bitmek üzere. Her şeye rağmen pek çok hayran dizi için heyecanlı değil. Çoğu izleyici karakterleri canlandıracak oyuncular olsun, Death Note faciası olsun Netflix’in bu yapımın üstünden kalkamayacağı görüşünde. Kimi anime, oyun uyarlamaları ile kötü bir üne sahip Netflix bakalım Cowboy Bebop ile izleyiciden tam not alabilecek mi? Siz ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?