Captain America: Civil War Filmi Anime Olsa Nasıl Olurdu?

Captain America: Civil War’un Anime Versiyonunu Kaçırmayın

Civil War filmini sanırım bir çoğumuz izledik. Eh, anime hayranlığımızı da belirtmeye gerek yok sanırım. Japon bir artist de Civil War ve animeyi bir araya getirerek harika bir işe imza atmış. Japon anime sanatçısı Bin1 Production Captan America: Civil War’u anime tarzında yeniden yaratmış.

Bu noktada ufak bir ayrıntıyı belirtmek lazım. Fark edileceği gibi tüm karakterler kadın olarak tasarlanmış. Bunun sebebi de Japonya’daki iDOLM@ASTER’dan uyarlanmış olması. Birazcık şirket politikaları birazcık da reklam var. Bu noktaya çok takılmayalım.

 

Filmin animeye çevrilen sahneleri gerçekten etkileyici ve bir o kadar da başarılı olmuş. Bu sahneleri gördükten sonra filmin anime versiyonu olsa diye düşünmeden edemedim açıkçası. Captain America: Civil War Anime versiyonu da olmalı diye düşünmeye başladım bu görsellerden sonra.

İşte filmin animeye çevrilen kareleri.

Captain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War Anime

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?