Boku no Hero Academia Serisine 3. Anime Filmi

Boku no Hero Academia Serisine 3. Anime Filmi Geliyor

Haftalık manga dergisi Shounen Jump, Boku no Hero Academia (My Hero Academia) serisine 2021 yılının yazında 3. anime filminin geleceğini açıkladı. Serinin mangakası Kohei Horikoshi film için baş gözetmen olarak yer alırken orijinal karakter tasarımından da sorumlu olacak. 3. film için bir poster de paylaşıldı. Posterde ”He will meet the three musketeers.” sloganı dikkat çekiyor.

Boku no Hero Academia Serisine 3. Anime Filmi

Posterde Bakugo, Deku ve Todoroki yer alıyor.

Öte yandan mangaka 2019 yılında yayımlanan ikinci filmin Boku no Hero Academia için bir çeşit final niteliğinde olabileceğini, üçüncü bir filmin muhtemelen gelmeyeceğini söylemişti. Kohei-san 2. filmin hikayesini, mangadaki son savaşta kullanmak istediği araçlardan bir tanesi olarak gördüğünü açıklamıştı.  Tüm bu açıklamalar sonrası mangaka geçtiğimiz ekim ayında ”Ara verdiğim için kusura bakmayın. Henüz net bir şey söyleyemiyorum fakat bir sürü çizim yapıyorum. Yakında bir duyuru yapmam gerekebilir…” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

Boku no Hero Academia 3. anime filmi

Tüm bu açıklamalar sonrası 3. filmin websitesinde anime filmleri için bir görsel ve Kohei-san’ın yeni film hakkındaki görüşleri paylaşıldı. Mangaka ”Sizlere üçüncü filmi getiriyoruz! Deku ve diğer karakterlere verdiğiniz destek için çok teşekkürler! İkinci filmi duyurduğumuzda ”Başka bir film olmayacak.” şeklinde bir yorumda bulunmuştum. Ama gelin görün işte buradayız. O kadar çok insanın desteği var ki arkamızda hangi yöne eğilip selam versem bilemiyorum, olduğum yerde kalakaldım.” şeklinde yeni film için heyecanını dile getirdi.

Filmin yapım ekibi ise değişmedi. BONES Stüdyosu imzası taşıyacak filmin yönetmenliğini Kenji Nagasaki üstlenirken, senaryoda Yousuke Kuroda, karakter tasarımında Yoshihiko Umakoshi, müziklerde ise Yuki Hayashi yer alacak. Öte yandan animenin 5. sezonu ise 2021 baharda izleyici ile buluşacak.

Sizin seri hakkındaki düşünceleriniz neler? Yeni sezon ve yeni film için heyecanlı mısınız? 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?