Boku no Hero Academia Animesinin Yapım Ekibi

Boku no Hero Academia Animesinin Yapım Ekibi Açıklandı

Boku no Hero Academia izle

Geçtiğimiz haftalarda Hirokoshi Kohei’ye ait Boku no Hero Academia mangasına bir anime serisinin geleceği haberini vermiştik. Haber çok geçmeden Weekly Shonen Jump dergisinde de onaylanmış ve derginin 49. sayısındaki kapağında da manganın anime serisine uyarlanacağı haberine yer vermişti.

Dergi 50. sayısında ise anime serisinin yapım ekibinde kimlerin yer alacağını açıkladı. Açıklamaya göre BONES Stüdyosu’nda hazırlanacak animenin yönetmenliğini Nagasaki Kenji, senaryosunu Kuroda Yousuke, karakter dizaynını ise Umakoshi Yoshihiko üstlenecek.

Boku no Hero Academia izle

Animenin websitesinden paylaşılan ilk görsel.

Dergi ayrıca Midoriya Izuku ve All Might karakterlerinin tasarımlarının yer aldığı line art paylaşırken Midoriya Izuku karakterini seslendirecek seiyuunun, Japonya’nın Chiba kentindeki etkinlik merkezi Makuhari Messe’de bu yıl 19-20 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan Jump Festa’da açıklanacağı not edildi.

Boku no Hero Academia anime serisinin ne zaman yayımlanacağı ise henüz net bir tarih kazanmış değil. Bakalım Boku no Hero Academia, son dönemin popüler shounen serisi One Punch Man’in başarısını yakalayabilecek mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?