Boku no Hero Academia 3. Sezon Duyuruldu

Boku no Hero Academia 3. Sezon ( My Hero Academia 3. Sezon ) Geliyor

Eminim ki benim gibi Boku no Hero Academia severler arasında, bugünkü 2. sezon final bölümünün hemen ardından Boku no Hero Academia  3. Sezon haberini bekleyenler olmuştur. Yapımcıları sağ olsun hevesimizi kırmayıp Boku no Hero Academia 3. Sezon ( My
Hero Academia 3. Sezon) duyurusunu yaptılar. Final vermeden önceki gün Twitter üzerinden bir kullanıcı, Boku no Hero Academia ile alakalı konu aldığı bir dergide bulunan bir sayfada 3. sezonunun duyurulduğunu görmüş ve paylaşmıştı.

Boku no Hero Academia 3. Sezon izle

Aslında anime bitmeden önce Boku no Hero Academia 3. Sezon görünmüştü fakat anime yapımcılarından tam olarak kesin bilgi gelmemişti. Üstteki görselde ise 3. sezonunun duyurulduğu ve ayrıntılı bilgilerin zamanla belli olacağı yazılmış.

Boku no Hero Academia 3. Sezon izle my hero academia 3. sezon izle

Kendi fikrimi belirtmek gerekirse, son zamanlarda en çok etkilenerek izlediğim seridir kendisi. Shonen animeleri çok sevmeme rağmen daha çok sevmeme neden olmuştu. Resmen doyamıyorum! Gerek hikayesi gerek karakter gelişiminin çekiciliği (sadece ana karakter değil, bütün karakterlerin geliştiğini çok güzel görebiliyorsunuz) her şey beni bu seriye bağlamıştı. Kötü karakterlere kadar bayıldığım, insanlara hep önerdiğim, önermeye devam edeceğim seridir. Ah artık Boku no Hero Academia bitecek bu cumartesi günler nasıl geçecek derken bu haber bana ilaç gibi gelmişti. Gene bekleyeceğiz ama geleceğini biliyorum ya, o yeter. Yeni sezon duyurusu için yayımlanan  video ile yazımı sonlandırıyorum, ayrıntılı bilgiler şimdi belli değil fakat yakın zamanda belli olacağını umuyoruz.

Videoyu nasıl buldunuz? Yeni sezon için siz de heyecanlı mısınız?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?