Bleach Mangası İçin Final Cildi Belli Oldu

Bleach’te Sona Doğru. Bleach Mangası İçin Final Ne Zaman?

Bleach mangasının 73. cildi 4 Temmuz 2016’da Japonya’da piyasaya çıktı ve bu cildin içerisinde bir sonraki cilt olan 74. cildin manganın son cildi olacağı açıklandı. Final cildi Japonya’da bu sonbaharda piyasaya çıkacak. Ancak elbette Weekly Shonen Jump’ta seri daha önce finaline kavuşmuş olacak.

Peki Bleach’in bitmesine kaç bölüm kaldı? Bu konuda resmi bir açıklama yok ancak Bleach’in 73. cildi Bleach’in 664-674 arası bölümlerini içeriyordu. Aynı şekilde 72. cildi de 11 bölüm içeriyordu. Bleach 74 ise 675. bölümden itibaren başlayacak. Bleach’in şu an Weekly Shonen Jump dergisinde 680. bölümünün çıktığı düşünülürse (bu hafta bir sürpriz olmazsa internette 681. bölüm yer edinecektir) oldukça az sayıda bölüm kalmış demektir. Sadece son bölümlerde ve son ciltte ne gibi sürprizlerle karşılaşacağımızı ya da uzunluğunu henüz tam olarak bilmiyoruz ancak finalin çok yakında gerçekleşeceği kesin olarak görülüyor.

Bleach Mangası İçin Final Cildi Sonu Ne Zaman

Bleach’in son cildinden bir önceki cildi olan Bleach 73’ün kapağı.

Bleach 7 Ağustos 2016 tarihinde 15. yılını doldurmuş olacak. Bütün bu açıklamalar bir araya getirildiğinde Bleach önümüzdeki ay içerisinde finale kavuşursa pek de sürpriz olmayacaktır. Bleach’in sonları aceleye mi getirilecek yoksa son bölümler uzatılacak mı? Sizce Tite Kubo’nun kafasında nasıl bir final var?

Bu makaleyi sevdiniz mi?