Bleach İçin 2 Yeni Roman Daha Yolda

Ağustos Ayında Sona Eren Ünlü Manga Bleach İçin 2 Yeni Roman Daha Yolda

bleach roman oku 2017

Ağustos ayında sona ererek hayranlarını garip bir ruh hali içerisinde bırakan Bleach’e 2 yeni roman uyarlamasının geleceği duyuruldu. İlk roman, daha önceki roman uyarlamalarında da Tite Kubo ile birlikte çalışmış Matsubara Makoto‘nun kaleminden çıkacak. Aralık ayında çıkması planlanan roman Rukia ve Renji’nin etrafında şekillenecek.

Bleach İçin 2 Yeni Roman

Tite Kubo ve Matsubara Makoto iş birliğiyle hazırlanmış romanlar. Soldan sağa: Bleach: Letters From The Other Side, Bleach: The Honey Dish Rhapsody, Bleach: The Death Save The Strawberry

 

İkinci roman ise yine daha önce Tite Kubo ile birlikte Bleach’in diğer roman uyarlamalarında birlikte çalışan, Baccano! ve Durarara!!’nın ünlü yazarı Narita Ryohgo‘nun kaleminden çıkacak. Hisagi Shuuhei’nin ana karakter olacağı bu romanda gizli bir düşman, soylu klanlar (Kuchiki Klanı dışında pek görmediğimiz ama adı geçen büyük klanlar da), Ruh Kralı gibi konularla birlikte bazı sürprizlerin yer alacağı söyleniyor. Bu romanın ise 2017 yılında çıkması planlanıyor.

Bleach İçin 2 Yeni Roman

Tite Kubo ve Narita Ryohgo iş birliğiyle hazırlanmış iki ciltlik roman. Soldan Sağa: Bleach: Spirits Are Forever With You – 1, Bleach: Spirits Are Forever With You – 2

 

2018 yılında gelecek olan ve setinden görüntülerin de paylaşıldığı live action uyarlamasından sonra gelen bu roman uyarlamaları haberi, Bleach için daha pek çok uyarlamanın bizleri beklediğine işaret ediyor gibi. Ne dersiniz?

bleach roman oku 2017

Final cildi bu posterle birlikte Japonya’da manga satılan noktalarda dikkat çekiyor.

Bunun dışında bu hafta anime serisinin yayımlandığı kanal TV Tokyo’da Bleach’e özel bir yayın yapıldı. Jump Police programı 4 Kasım’da Bleach’in son cildi piyasaya çıkarken aşağıdan izleyebileceğiniz yayını gerçekleştirdi. Özellikle 20. dakikada başlayan müthiş performansı ve hüzünlü sonu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

https://www.youtube.com/watch?v=MfgdhGJxT-8

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?