Bleach 512 Animesi

Başarılı Bir Fan Yapımı Olan Bleach 512 Animesi

Bleach anime serisi bittiğinden beri serinin hayranları, yeteneklerini konuşturarak manga bölümlerini animeye uyarlamaya çalışmalarına devam ediyorlar. Animasyonlarını airnaxela (Alexandria), Kuchiki Byakuya’nın seslendirmesini Karisumataicho, Kurosaki Ichigo’nun seslendirmesini MotherfuckerMr (Mister-MF)’in yaptığı ve bir ayda hazırlanan Bleach 512 fan animasyonu ile birlikte o çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Diğer pek çok hayran yapımı çalışmanın aksine Kuchiki Byakuya’nın oldukça başarılı seslendirildiğini ve bu bölüm için seçilen müzik ile birleştiğinde ortaya harika bir sonuç çıktığını belirtmeden edemeyeceğiz. Durum böyleyken aksiyon yerine diyalog ağırlıklı olan Bleach 512 fan animasyonu çalışmasını sizlere Türkçe altyazılı olarak sunmak istedik. (Bir sonraki bölüm olan Bleach 513 de Rayjii tarafından hazırlanmıştı. İsterseniz ondan devam edebilirsiniz tabii mangayı okumayanlar spoiler alabilirler.)

Bleach 512 animesini hazırlayan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Siz de yorumlarınızla kendilerine destek olmak isterseniz;

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?