ALL OUT!! Animesinin Başrol Seiyuu Kadrosu

ALL OUT!! Animesinin Başrol Seiyuu Kadrosu Açıklandı

ALL OUT!! Animesi

Geçtiğimiz eylül ayında Amase Shiori’nin spor türündeki mangası ALL OUT! ‘un animeye uyarlanacağı haberini vermiştik. Merak edilen animenin resmi sitesinde yukarıdaki görsel eşliğinde başrol seiyuu kadrosu da nihayet açıklandı. Spor dalı olarak ragbiye odaklanan animede yer alacak seiyuular ve seslendirecekleri karakterler şu şekilde;

Gion Kenji – Chiba Shouya

ALL OUT!! Animesi

Kanagawa  Lisesi’nde ragbi kulübü üyesi 1. sınıf öğrencisi Gion Kenji karakterini seiyuu dünyasının genç ve yeni simalarından Chiba Shouya seslendirecek. Kenji, ragbi sporu ile okulun açılış töreninde karşılaşmıştır. Boyu kısa olsa da eşsiz rekabetçi bir ruha sahiptir.

 

Iwashimizu Sumiaki – Adachi Yuto

ALL OUT!! Animesi

Kanagawa Lisesi 1. sınıf öğrencisi ve ragbi kulübü üyesi Iwashimizu Sumiaki’yi ise yine Chiba Shouya gibi yeni seiyuu simalarından Adachi Yuto seslendirecek. Kararsız ve çekingen bir kişiliğe sahip olsa da uzun boylu ve ragbi sporunda çok deneyimli olan Sumiaki, oyunda kilit pozisyon olarak bulunmaktadır.

 

Sekizan Takuya – Hosoya Yoshimasa

ALL OUT!! Animesi

Kanagawa Lisesi 3. sınıf öğrencisi ve ragbi kulübü üyesi Sekizan Takuya’yı spor animelerinden tanıdığımız (Free!: Eternal Summer – Yamazaki Sousuke, Haikyuu!! – Azumane Asahi, Kuroko no Basket – Hyuuga Junpei) deneyimli seiyuu Hosoya Yoshimasa seslendirecek. Takım kaptanı ve katı yöntemleri olan, ezici bir güce sahip Takuya oyunda 8 numaralı pozisyonda yer almaktadır.

 

Hachiouji Mutsumi – Ohsaka Ryota

ALL OUT!! Animesi

Kanagawa Lisesi 3. sınıf öğrencisi ve ragbi kulübü üyesi Hachiouji Mutsumi’yi ise Blood Lad animesinden Staz Charlie Blood karakteriyle tanıdığımız sevilen seiyuu Ohsaka Ryota seslendirecek. Sevecen ve daima gülümseyen, takım üyelerine göz kulak olan Mutsumi takımın ikinci kaptanıdır ve oyunda top yakalayıcısı olarak yer almaktadır.

Bu habere ek olarak animenin seiyuularının sınırlı baskı ile manganın 23 Şubat’ta yayımlanacak olan 8. cildiyle birlikte satışa sunulacak bir drama CD’sinde seslendirme yapacağı belirtildi. Yine aynı tarihte manganın ilk cildinin yeni baskıları da CD ile birlikte raflarda yerini alacak.

Anime serisinin ise 2016 yılında çıkması öngörülüyor. Farklı bir spor türünde izleyeceğimiz anime bakalım izleyicileri tatmin edebilecek mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?