Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izle. Bleach TYBW Part 2 Finali izle

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Bleach yeni sezon bölümlerini Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirin, online ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için bilgisayardan şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer. Android telefonlardan ise MPV Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Bankai, özel saldırı vs anlamları gibi içerikler için script çalışmakta ve altyazılar için destekli bir playerdan izlemelisiniz aksi halde yazıları görüntüleyemeyebilir ya da karakter sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Yhwach vs Ichibei dövüşü ile öne çıkan Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 26. Bölüm hemen Bleach 2. Sezon 25. Bölüm ile birlikte yayınlandı. Bu sayede aksiyon hız kesmemiş oldu. Bazı haber sitelerinde Bleach TYBW Part 2 finali için 1 saat uzunluğunda bölüm olacağı yazıyordu.

Aslında yalan sayılmaz çünkü yapılan resmi açıklama böyleydi. Ancak aslında gerçekleşen olay Bleach 2. Sezon 25. Bölüm ve Bleach 2. Sezon 26. Bölüm olarak 2 bölümün birlikte yayınlanmasıydı. Bunu da Instagramdaki takipçilerimizle aylar öncesinde paylaşmış ve takipçilerimizi her zaman olduğu gibi önceden doğru şekilde bilgilendirmiştik.

Japonya’da 2 bölüm anime yayınlanınca TV slotu olarak 1 saatlik slotta yer ayrılıyor. (Aradaki reklamları, tanıtımı vs hepsi slotun içinde) Bu yüzden Bleach TYBW Part 2 finali 1 saat olarak duyuruluyor.

Elbette ki Japon TV’lerine uzak olan seyircimiz için için bu pek de bir şey ifade etmiyor ve maalesef 1 saat uzunluğunda bölüm beklentisi oluşturuyor. Ancak dediğimiz üzere sosyal mecralarda bizi takip ederseniz bu tarz bilgileri doğru ve güvenilir şekilde önceden alabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izle part 2 finali

Bleach TYBW Part 2 Finali izle

Bleach TYBW Part 2 Finali izleyerek Bleach Thousand Year Blood War anime serisine bir süreliğine veda ediyoruz ki işin sevimsiz tarafı tabii ki daha çok beklemek zorunda kalmak.

Bleach TYBW Part 1 finali ile de aslında aynı yöntem tercih edilmişti. Bleach 2. Sezon 12. Bölüm ve Bleach 2. Sezon 13. Bölüm aynı hafta birlikte yayınlanmışlar ve böylece Bleach TYBW Part 1 finali gerçekleşmişti. Sonrasında Bleach TYBW Part 2 başlaması için yaklaşık 6 ay gibi bir süre boyunca hayranlar beklemişlerdi.

Bleach TYBW Part 2 finali de tıpkı Bleach TYBW Part 1 finali gibi oldukça bekleniyordu. MyAnimeList, IMDB ve benzeri yerlere baktığımızda Bleach TYBW Part 2’nin de anime tarihi sıralamalarında oldukça üstlerde yer edindiğini görebiliyoruz ancak tabii ki bu sıralamalar ve verilen puanlar devamlı gün geçtikte hem eski hem yeni animeler için güncelleniyor.

Bleach TYBW Part 2 finali ardından hayranlara tek bir seçenek kalıyor Bleach TYBW Part 3 için beklemek. Son olarak her part’ın 13 bölümden oluşacağı ve toplamda 4 parttan 13 x 4 = 52 bölüm olacağını tekrardan bilmeyenler için belirtmek gerek. Bu da demek oluyor ki Bleach TYBW Part 2 finali tam olarak Bleach Sennen Kessen-hen anime projesinin yarısına denk geliyor. İzlediğimiz kadar bir o kadar daha Bleach TYBW bölümleri gelecek.

Yhwach vs Ichibei

Yhwach vs Ichibei dövüşü kuşkusuz bu partın en büyük karşılaşması ve en çok da beklenen karşılaşması. İzledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz. Yhwach vs Ichibei dövüşü beklentilerinizi karşıladı mı? Sizce Yhwach haklı mıydı? Yhwach vs Ichibei dövüşü için anime ekibi de çeşitli paylaşımlar yapmış, beklentiyi yükseltmişlerdi. Hakkını verebilmişler mi? Sizce Yhwach vs Ichibei dövüşü nasıl sonlanmalıydı?

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izle part 2 finali

Normalde uzun anime serilerinin sezon finallerinde ana karakter dövüşünün ön planda olmasına alışığız ancak Bleach TYBW Part 2’de serinin ana karakteri Kurosaki Ichigo hikayede biraz daha geride kalmış ve böylece yan karakterler daha çok ön plana çıkmıştı. Bazı yan karakterler Ichigo’dan fazla süre aldı. Yhwach ve Ichibei de kuşkusuz sezon finaline doğru en öne çıkan karakterlerden oldular. Bleach gibi aşırı karakteri olan bir seri için normal olsa da anime dünyasında çok da gördüğümüz bir olay değil. Ichigo hayranları daha çok sonraki bölümleri beklemeli.

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 26. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izle part 2 finali

Toplamda Bleach 392. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 13. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!