Bleach 2. Sezon 25. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm izle. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 25. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Bleach yeni sezon bölümlerini Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirin, online ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için bilgisayardan şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer. Android telefonlardan ise MPV Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Bankai, özel saldırı vs anlamları gibi içerikler için script çalışmakta ve altyazılar için destekli bir playerdan izlemelisiniz aksi halde yazıları görüntüleyemeyebilir ya da karakter sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 25. Bölüm ile sezon finali haftasına girmiş bulunmaktayız. Bleach 2. Sezon 25. Bölüm ve Bleach 2. Sezon 26. Bölüm birlikte aynı hafta yayınlandı.

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm izle

Geçtiğimiz bölümde haklı mı haksız mı tartışmaları oldukça yapılan Yhwach hedef bölgesine ulaşmış ve karşısında 0. Takım’ı bulmuştu. Yhwach’ın sadık askerleri 0. Takım muhafızları ile birlikte karşılaşmış, Ōetsu Nimaiya ve diğerleri kendi çaplarındaki şovlarını yapmıştı. Tabii ki en öne çıkan karakterlerden biri Ōetsu Nimaiya olduğu için Ōetsu Nimaiya ve diğerleri dememizde sakınca olmayacaktır. Yine de Yhwach kendisine kurulan kafesten kolayca kaçmayı başarmıştı.

Bleach TYBW Part 2 25 izle

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm bizlere Bleach Thousand Year Blood War Part 2 içerisindeki en büyük dövüşün başlangıcını sunuyor. 0. Takım’ın diğer üyelerinin “Kanlı Rahip” için güveni tamdır. Öyle ki kendilerini aşıp geçen Yhwach’ı bile ne de olsa ona dokunamaz şeklinde düşünerek küçük görmüşlerdir. Bleach TYBW Part 2 25. bölümde Yhwach vs Ichibē Hyōsube için nihayet zaman gelmiştir.

Büyük karşılaşma başlamışken 0. Takımın diğer üyeleri de Yhwach’ın sadık askerleriyle karşı karşıyadır ve heyecanlı mücadele Bleach 2. Sezon 26. Bölüm ile ara vermeden devam edecektir…

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War 25. Bölüm

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 25. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 25. Bölüm izle

Toplamda Bleach 391. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 12. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!