Yeni Rurouni Kenshin Live Action Filmi

Yeni Bir Rurouni Kenshin Live Action Filmi Planlanıyor

Yeni Rurouni Kenshin Live Action Filmi

Japon gazetesi Daily Sports yeni bir Rurouni Kenshin live action filmi için planlar yapıldığını açıkladı. Ancak bu güzel haberin yanında endişe verici bir durum söz konusu: Filmin baş rol karakterlerinden Kamiya Kaoru’yu canlandıran aktris Takei Emi yeni filmde yer almayabilir. Zira ünlü oyuncu geçtiğimiz Cuma Japon pop grubu EXILE üyesi Takahiro ile evlendiğini ve ondan bir bebek beklediğini açıklamıştı.

Yeni Rurouni Kenshin Live Action Filmi

Takahiro ve Takei Emi (Senryokugai Sosakan dizisinin setinden)

Bu açıklama oyuncunun çalıştığı şirket Oscar Promotion ile geçerli olan sözleşmesini ihlal ettiğini gösteriyor. Şirketin ise müşterilerinden özür dilediği ve sözleşme ihlali için ceza pazarlığı yaptığı belirtiliyor. Aslına bakarsanız Japonya’da kadın yeteneklerin evlilik, boşanma ve hamilelik üzerine kısıtlamalar öngören sözleşmelere uymak zorunda olması beklenmedik bir durum değil. Haberde Takei Emi’nin JTB ve Yofuku no Aoyama da dahil olmak üzere 10’a yakın şirketle reklam anlaşmaları yaptığı ve evliliği nedeniyle şirketlerle imzalanan reklam anlaşmalarının da kötü yönde etkilendiği not edildi. Öyle ki uluslararası eczacılık ürünleri satışı yapan SSP şirketi ünlü oyuncu ile olan anlaşmasını bu yüzden feshetmiş. Oyuncunun cezasının Oscar Promotion ile olan sözleşmesini ihlali gerekçesiyle 9,11 milyon doları bulabileceği tahmin ediliyor.

Yeni Rurouni Kenshin Live Action Filmi

Takei Emi’yi evliliği için tebrik eder ve dileriz ki bu kritik durum sanatçının kariyer hayatını kötü yönde etkilemez. Her şeye rağmen yeni bir Rurouni Kenshin filminin yolda olduğunu bilmek sevindirici bir haber. O zaman gelin önceki filmlerin özel galasında Satoh Takeru ve Takei Emi arasında gerçekleşen eğlenceli sohbeti bir kez daha izleyelim.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?