Yeni JoJo’s Bizarre Adventure Oyunu Duyuruldu

Yeni Jojo’s Bizzare Adventure Oyunu Duyuruldu. Bir Zamanların Jojo Oyunu Geri Dönüyor

jojo's bizarre adventure: all star battle

Hepimizin favori animelerinden olan Jojo’nun aslında yığınla oyunu olduğunu biliyor muydunuz? Ancak maalesef oyun dünyasında hiçbir zaman anime dünyasındaki başarısını yakalayamadı. Bugün, o nispeten başarısız sayılan Jojo oyunlarından biri yeniden oyun ve anime severlerin karşısına çıktı.

Bandai Namco; Playstation 3 için 2013 yılında çıkardığı Jojo dövüş oyununu, yeni nesil cihazlara çıkarıyor! Oyunun adı ise: JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R.

Playstation 3 versiyonuna yenilikler eklenen dövüş oyunu; Steam, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 2022 sonbahar aylarında çıkış yapacak. Fragmanı izlediğinizde birçok özellik gözünüze çarpıyor. Ancak fragmandaki en ilgi çekici kısım oyunun 50 adet oynanabilir karaktere sahip olması. Bu da hali hazırda anime olarak gördüğümüz Jojo karakterleri ile birlikte, animesi yapılmamış Jojo Part 7 ve Part 8 karakterlerini bir arada göreceğiz anlamına geliyor.

Karakter ve grafik eklentileri dışında oyunun eski sürümü ile diğer farkları şu anlık tam olarak bilinmiyor. İlerleyen günlerde daha fazla bilgi verilmesi bekleniyor. 

Peki ya sizce nasıl olmuş?
Eski versiyonunu oynamış mıydınız?
Bu versiyonu satın alacak mısınız?

Hızlıca Paylaş!