Yeni Digimon’da Digimonları Kimler Seslendirecek?

Yeni Digimon’da Digimonları Kimler Seslendirecek? Serinin Şarkılarını Kimler Söyleyecek?

Yepyeni anime serisi Digimon Adventure tri.’nin yayımlanmasına sayılı günler kala, serinin yapım ekibinde kimlerin yer alacağının duyurulmasının ardından animede digimonları kimlerin seslendireceği nihayet belli oldu. Resmi sitesinden duyurulan bu haberin yanında yeni animeye dair bir görsel daha yayımlandı:

Yeni Digimonda Digimonları Kimler Seslendirecek?

Eski sezonlarda olduğu gibi bu yeni sezonda da digimonları seslendirecek isimler değişmedi. Buna göre yeni sezonun seiyuu kadrosu şöyle;

  • Agumon – Chiaki Sakamoto
  • Gabumon – Mayumi Yamaguchi
  • Piyomon – Katori Shigematsu
  • Gomamon – Junko Takeuchi
  • Palmon – Kinoko Yamada (Shihomi Mizowaki)
  • Patamon – Miwa Matsumoto
  • Tentomon – Takahiro Sakurai
  • Tailmon – Yuka Tokumitsu

Seçilmiş çocukları kimlerin seslendireceğine dair henüz net bir bilgi olmasa da eski kadronun seri için yeniden dönüş yapacağı tahmin ediliyor. Öyle ki Digimon Adventure’nin Blu-ray sürümü için tüm seiyuu ekibi bir araya gelmişti.

Digimon Adventure Seri ve Filmin Blu-ray Görselleri

Yeni Digimonda Digimonları Kimler Seslendirecek?

Yeni Digimonda Digimonları Kimler Seslendirecek?

Yeni Digimonda Digimonları Kimler Seslendirecek?

Bununla beraber hafızalara kazınan Butter-Fly şarkısı ile Kouji Wada’nın ve  Brave Heart şarkısı ile Ayumi Miyazaki’nin de seriye dönüş yapacağı açıklandı. Doğrusu ilk sezon düşünüldüğünde Digimon Adventure tri.’nin de Butter-Fly, Brave Heart gibi muazzam parçalardan eksik kalması uygun olmazdı.

Yeni Digimonda Digimonları Kimler Seslendirecek?

Ayrıca belirtelim; Kouji Wada’nın 25 Mart’ta “re-fly” isimli yeni albümü piyasaya çıkacak. Albümde Butter-fly (Digimon Adventure), Bravery (2008’deki albümünden), Hirari  (cover – Digimon Savers ), Kaze (cover – Digimon Tamers) ve 2 yeni şarkı bulunuyor.

Toei Animation’ın üstlendiği yeni sezonun bu nisanda yayımlanması ön görülüyor. Peki siz Digimon hayranlarının yeni sezon hakkındaki düşünceleri neler?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?