Yeni Angel Beats! Projesi

Yeni Angel Beats! Projesi ile Aniplex x Key’in Yeni Projesinin Detayları Ne Zaman Açıklanacak?

Angel Beats! animesinin resmi web sayfasında dün 24 saatlik gizemli bir geri sayım başlatılmıştı.

Yeni Angel Beats! Projesi

Şimdiyse gizemli geri sayım sona erdi ve Aniplex ile Key Visual Arts işbirliğiyle Key’in 15. yıl dönümünü kutlamak amacıyla ortaya çıkacak yeni projenin 22 Aralık’ta gerçekleşecek basın toplantısında duyurulacağı açıklandı. Bu konferansta ayrıca, Key’in 15. yıl dönümü ile Angel Beats! anime serisinin 5. yıl dönümünü kutlamak için hazırlanacak yeni Angel Beats! projesiyle alakalı daha fazla bilginin açıklanacağı da sitede belirtilenler arasında.

  • Angel Beats!’ten Kanade Tachibana’nın yanında Key ve Aniplex işbirliğinde hazırlanacak yeni projeye ait bir siluetin olduğu görsel de sitede paylaşıldı.

Yeni Angel Beats! Projesi

Konferansta Aniplex’ten yapımcı Hironori Toba ve reklamcı Yuma Takahashi ile Visual Arts’ın (Key görsel romanlarının yayımcısı) temsilcisi Baba Takahiro ile yönetmen Kai yer alacak. Sayfada bulunan online başvuru formunu dolduran hayranlar arasından kura ile seçilecek olanlar Tokyo’da düzenlenecek bu konferansı yerinde izleme şansına sahip olacak. Konferans ayrıca Niconico’da canlı olarak da yayımlanacak.

  • 22 Aralık’ta düzenlenecek konferansla alakalı duyurunun videosu da sitede yayımlandı.


Hızlıca Paylaş!