WWW. Working!!

Sıcak Sıcak

WWW. Working!!

WWW. Working!! izle

Diğer Adı: WWW.Wagnaria!!

Tür: Komedi, Günlük Hayat

Yayımlanma Tarihi: 01.10.2016

Bölüm Sayısı: 13

Orijinal Eser: Takatsu Karino

Yönetmen: Kamakura Yumi

Senaryo: Yoshioka Takao

Firma/Stüdyo: A-1 Pictures

Başlıca Seiyuular: Daisuke Higashida (Yuuichi Nakamura, Hana Miyakoshi (Haruka Tomatsu), Sayuri Muranushi (Yoko Hikasa), Shiho Kamakura (Sora Amamiya)

Açılış: “Eyecatch! Too much!” by Hana Miyakoshi (Haruka Tomatsu), Sayuri Muranushi (Yoko Hikasa), Shiho Kamakura (Sora Amamiya)

Kapanış: Muchuuryoku Fever (無重力フィーバー)” by Daisuke Higashida (Yuuichi Nakamura), Masahiro Adachi (Kouki Uchyama), Yuuta Shindou (Kensho Ono)

Başarıyı yakalamış Working serilerinden bir yenisi daha başladı. Bizim bildiğimiz Working serilerinde ana karakter “Souta Takanashi” ve onun etrafında dönen olayları izliyorduk. Yeni WWW. Working!! serisinde ana karakterimiz “Higashida Daisuke” olarak değişerek, farklı bir personel ekibiyle birlikte Wagnaria’nın eğlenceli günlük yaşantısına konuk olacağız.

Higashida Daisuke, babasının iflası nedeniyle kendi harçlığını çıkarmak için çalışmak zorunda kalan liseli bir gençtir. Aslında çalışmayı hiç istemese de okula gidip gelmek için otobüs kartına para yüklemesi gerekir ve ayrıca telefon faturası da artık kendi bütçesine kalmıştır. Kendisi her ne kadar derslerine odaklanmak istiyor olsa bile aşırı rahat ailesinden dolayı bu mümkün olmamaktadır. Böylece Daisuke kişisel geçimini sağlamak için Wagnaria’nın yolunu tutar.

WWW. Working!! izle

Karlı bir kış gününde işe başlayan Daisuke daha ilk günden kendisini nasıl bir anormalliğin içine attığını fark eder. Wagnaria’nın olmazsa olmazlarından çılgın personel ekibiyle tanışır. Her ne kadar bizim bildiğimiz ekip değişse bile karakter özellikleri aynı kalarak karşımıza farklı karakterler çıkıyor. İlkokul terk müdürleri Sakaki, şiddete meyilli Miyakoshi, hayalet müşterilere servis yapan Muranushi, zengin bir ailenin kızı Kamakura, borçlu bir ailenin oğlu Shindou, yakuza tipli Kondou ve mutfağın vazgeçilmezleri olan iki yakışıklı aşçıyla birlikte yeni ekip tamamlanır. Tabii bu tipler Daisuke için oldukça sıradışıdır.

WWW. Working!! izle

İlk bölümün çoğunluğu yeni eleman olan Daisuke ve personelin tanışmasıyla geçiyor. Geri kalan kısımda Daisuke’nin acemiliği hızlıca geçilerek Sevgililer Günü kutlamasına gelinir. Kısaca bölümü özetleyerek bölüm yorumlarına gelecek olursak, personel ekibi değişse bile komedisi hiç değişmemiş. Yine güldüren olaylar ve sayko karakterlerin kendi dünyalarıyla birlikte sevdiğim Wagnaria çok güzel bir açılış yaptı.

WWW. Working!! izle

– Merak edilen kısa kısa bilgiler de verelim –

Ben hiç Working serilerini izlemedim, konuyu bilmiyorum, WWW. Working!! serisinden başlasam olur mu derseniz; evet olur önceki Working serileriyle bir konu bütünlüğü yok. (ama öncekileri de izlemenizi öneririm)

O kısa saçlı kız önceki Working serilerinden Inami Mahiru’nun eski hallerimi yoksa akrabası mı? Nedir bu benzerlik sorularına cevap olarak; bahsettiğimiz kişi Miyakoshi Hana isimli yeni bir karakter sadece Inami’nin şiddete meyilli yönünü ortak almış. Benzerlik ise mangakanın muzipliği.

Müziklerini çok beğendim ama bu isimler nedir? Hangi grup söylüyor bu şarkıları derseniz eğer; açılış ve kapanış şarkılarını serinin kendi seiyuuları seslendiriyor, grup aramayın dümdüz indirin gitsin.

WWW. Working!! izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?