World Trigger Animesine Yeni Sezon

World Trigger Animesine Yeni Sezon Geliyor

World Trigger Animesine Yeni Sezon

Jump Festa’20 etkinliğinde Toei Animation, Ashihara Daisuke’ye ait World Trigger mangasına yeni bir anime sezonunun geleceğini açıkladı. Başrol seiyuu kadrosu değişmeyen yeni sezonun çıkış tarihi ise henüz belli değil. Haber ile ilgili kısa bir tanıtım videosu da paylaşıldı.

Seiyuuların da duyurusuna katıldığı etkinlikte animenin yeni sezon haberi coşkuyla karşılandı. Animede Amatori Chika karakterini seslendiren Tamura Nao ”Yeni sezon haberini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bendeniz yeniden Chika karakterini seslendirecek. Bunun için çok mutluyum! World Trigger serisini ve ekibini destekleyen herkese minettarım.” diyerek yeni sezon için son derece mutlu olduğunu açıkladı.

Seride Mikumo Osamu karakterini seslendiren Kaji Yuki ise ”Son seriden beri o kadar uzun zaman geçti ki… O yüzden çok mutluyum. Yeni anime sezonunun duyurulduğuna hala inanamıyorum! Herkese teşekkürler! Tekrar Osamu’yu seslendirmek için sabırsızlanıyorum! Ayrıca Muranaka-san ile aynı renk giyinmişiz! İşte benim dostumdan da bu beklenirdi!” diyerek yeni sezon için ne kadar heyecanlı olduğunu esprili bir şekilde dile getirdi.

World Trigger Animesine Yeni Sezon

Kaji Yuki, Tamura Nao, Muranaka Tomo ve Nakamura Yuuichi

World Trigger Animesine Yeni Sezon

Seride başka bir boyuttan Mikado şehrine açılan kapının beraberinde getirdiği “Neighbor” adı verilen yaratıklara karşı gizemli örgüt “Border”ın savaşı konu ediniliyor. Bir Border ajanı olan Mikumo Osamu’nun sınıfına Kuga Yuma isimli gizemli bir öğrencinin transfer olmasıyla da hikayemiz gelişiyor. 2013’ten beri devam eden manganın 2014-2016 yıllarında toplamda 73 bölüm olarak yayımlanmış bir anime sezonu bulunmakta. Geçmişte ilk sezonun çıkışına yakın büyük eleştiriler alan Toei Animeation bakalım yeni sezonun üstesinden gelebilecek mi? Siz ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?