Weekly Shonen Jump Dergisinin 50’inci Yıl Dönümü Nostaljiyle Dolu

Weekly Shonen Jump Dergisinin 50. Yıl Dönümü Hayranlarına Nostalji Hissi Verecek

Weekly Shonen Jump Dergisinin 50. Yıl Dönümü

Bu yılki Weekly Shonen Jump dergisinin 33. sayısı 14 Temmuz’da yayınlanacak ve uzun süredir takipçisi olanlar için önemli bir nostaljik sayı olacak gibi görünüyor. Bunun nedeni ise Weekly Shonen Jump dergisinin 50. yıl dönümü olması. 9 Temmuz’da yayınlanan bu haftanın sayısı bize bu konuda ipucu veriyor.

Dergide ilk olarak Tomohiro Hasegawa tarafından çizilecek kısa bir manga yer alacak. Bu manganın adı Bleach to Boku olup Bleach’in ilk live-action filmi ile ilgili Hasegawa’nın düşüncelerini anlatacak.

Osamu Akimoto tarafından yazılan Kochira Katsushika-ku Kamearikouen-mae Hashutsujo, kısaca Kochikame olarak bilinen polisiye komedi mangasının yeni bölümü de bu dergide olacak. Osamu, 2016’da Kochikame mangasını bitirmişti.

Weekly Shonen Jump Dergisinin 50. Yıl Dönümü

Dragon Ball’ın 14 Aralık 2018’de gelecek olan anime filmi yaratıcısı Akira Toriyama tarafından ele alınacak. Hayranları bu nedenle nasıl bir anime filmi olacağı konusunda merak içinde. 14 Temmuz’da yayınlanacak olan sayı, bu konu ile ilgili bilgileri de içerecek.

Tabiki bu sayıda Bleach’in yaratıcısı olan Tite Kubo’nun yeni one-shot mangası, Burn the Witch de olacak. Viz Media mangayı ingilizce olarak dijital okumak isteyenlere bir şans vereceğini söyledi.

Weekly Shonen Jump dergisinin 50. yüzyılını kutlayan birçok manga yaratıcısının mesajları da bulunmakta. Derginin kapağı, günümüzde devam eden mangaların ana karakterleriyle dolu.

Weekly Shonen Jump Dergisinin 50. Yıl Dönümü

Birçok şaheserin yayınlanmasını sağlayan Weekly Shonen Jump dergisi 1968’den beri basılmaktadır. Hem dünyanın en uzun soluklu manga dergilerinden biri hem de en fazla satılan dergisidir.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?