Vampire Knight Müzikal Kadrosu

Vampire Knight Müzikal Kadrosu Kostümleriyle Boy Gösterdi

Vampire Knight Müzikal Kadrosu

Danganronpa’nın hala hazırlık aşamasındaki piyesi ve yakın zamanda haberini paylaştığımız Gurren Lagann’dan sonra live-action türünde bir yapımla hayranları karşısına geçenler kervanına Vampire Knight’ın da katılacağı duyuruldu. Gotik atmosferin entrikalarla süslendiği vampir temalı shoujo seride özellikle kadın izleyiciler tarafından sevilen karakterleri canlandıracak isimler de açıklandı. Yapılan bu açıklanmaya göre ana kadın karakter Yuki Cross’u Nogizaki46 grubu idollerinden Yumi Wakatsuki canlandırıyor. Bunun yanında serinin saf kan karizmatik vampiri Kaname Kuran, Japon aktör ve dansçı AKIRA’nın bedeninde hayat bulurken; ROOT, Zero Kiryuu rolünü üstlenerek hikayenin ana karakter üçlemesini tamamlamış oluyor.

Haberde, ekibin kostümler ile çekilmiş pozlarına da yer verildi.

Vampire Knight Müzikal Kadrosu

Yuki Cross (Yumi Wakatsuki)

 

Vampire Knight Müzikal Kadrosu

Kaname Kuran (AKIRA)

Vampire Knight Müzikal Kadrosu

Zero Kiryuu (ROOT)

Bu isimler dışında serideki karakterleri hayata geçirecek diğer isimler ise şöyle:

  • Hanabusa Aido – Chiaki Kyan
  • Akatsuki Kain – oni
  • Takuma Ichijou – Lyra Amato
  • Senri Shiki – Ai Matsumoto
  • Maria Kurenai – Karin Ogino
  • Shizuka Hio – Mai Watanabe
  • Kaien Cross – Michie Kakimaru

Oyuncu listesinde serideki diğer iki kadın karakter Ruka ve Rima’nın adı yer almadığı dikkatlerden kaçmayacaktır. Aşağıdaki grup fotoğrafında da yer almayan ikilinin müzikaldeki karakterler arasında olup olmayacağı şimdilik muamma gibi görünüyor.

Vampire Knight Müzikal KadrosuTokyo Hakuhinkan Müzikal Tiyatrosu’da 21 – 25 Ocak 2015 tarihleri arasında sahne alacak yapım sizce nasıl olacak? Gurren Lagann piyesinin karakterlerindeki başarı sizce Vampire Knight müzikalinde de görülebilecek mi? Peki fan girller, sizce serinin yakışıklı vampirleri anime ve mangada olduğu gibi live-actionda da göze yeterince hitap ediyor mu?

Hızlıca Paylaş!