Ünlü Seiyuu Kaji Yuki Dünya Evine Girdi

Ünlü Seiyuu Kaji Yuki Meslektaşı Taketatsu Ayana İle Dünya Evine Girdi

Ünlü Seiyuu Kaji Yuki Dünya Evine Girdi

Özellikle Shingeki no Kyojin anime serisinde Eren Jaeger karakteri ile adını iyice duyuran ünlü seiyuu Kaji Yuki ve K-ON! animesinden Nakano Azusa karakteri ile tanıdığımız seiyuu Taketatsu Ayana dünya evine girdiklerini duyurdu. İki seiyuu da evlendiklerini Twitter adreslerinden paylaştı.

Seiyuular hala tecrübesiz olduklarını ancak hayranlarının desteğiyle çok çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Evlendiklerini açıkladıkları gün ayrıca Taketatsu Ayana’nın 30. yaş günüydü. Sevilen sanatçı bir seiyuu ve aktris olarak elinden geleni yapmaya ve kendini geliştirmeye devam edeceğini söyledi. Çiçeği burnunda evliler hayranlarından desteklerini esirgememelerini istiyor.

Poputepipikku (Pop Team Epic) serisinin mangakası Okawa Bkub ise Twitter adresinden ikilinin manganın anime serisinde farklı bölümlerde Pipimi karakterini seslendirdiklerini hatırlatarak seiyuuları tebrik eden nitelikte seriden bir resim paylaştı.

Bizler de iki seiyuuya ömür boyu mutluluklar ve başarılar diliyoruz. Kaji Yuki’nin ve Taketatsu Ayana’nın seslendirdikleri karakterleri hatırlamak isterseniz aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?