Trafalgar Law Kadın Figürü

One Piece’in Sevilen Karakterlerinden Trafalgar Law Kadın Figürü İle Karşımızda

One Piece serisinin takipçisiyseniz ve biraz da figürlerle aranız varsa “P.O.P” yani “Portrait of Pirates” ismini mutlaka duymuşsunuzdur. Bandai 2004 yılından itibaren One Piece animesi için P.O.P adı altında karakterlere ait figür serilerinin üretimine başladı. Şimdiye kadar orjinal seriden karakterlerin çocukluklarını içeren serilere kadar oldukça başarılı ve ayrıntılı figürlere imza attılar.

Trafalgar

Daha önceki haberimizde de bahsettiğimiz gibi MegaHouse, “P.O.P I.R.O” figür serisi adında oldukça yeni aynı zamanda da birçok takipçinin ilgisini üstüne çekmeye hazır iki figür çıkarmaya hazırlanıyor. Bu figürlerden biri olan Trafalgar Law, temmuzda satışa sunulacak. Gelin, figürleri yakından bir inceleyelim.

Trafalgar Law

Trafalgar Law Kadın Figürü

Trafalgar Law Kadın Figürü

Trafalgar Law Kadın Figürü

One Piece Anime

Trafalgar Kadın

Monkey D. Luffy ( Ön Model )

Luffy

Luffy Kadın Olsaydı

Figürlerin kadın versiyonlarının oldukça göz alıcı bir şekilde hazırlandığını itiraf etmeliyiz. Bu iki karakterin kadın versiyonlarını herkesin beğeneceğini söyleyemeyiz ama koleksiyonuna bu figürleri katmak isteyecek birçok hayran olacağı kesin. Eğer yeterli ilgiyi görürlerse “P.O.P I.R.O” figür serisine yeni karakterlerin kadın versiyonlarının da katılacağını öngörebiliriz ki bir Zoro hiç fena olmazdı. Peki bu figürler hakkında sizin düşünceleriniz nedir?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?