Tower of God Animesine 2. Sezon Geliyor

Tower of God Anime Serisine 2. Sezon Geliyor

Crunchyroll Expo etkinliğinde SIU tarafından kaleme alınan manhwa serisi Tower of God (Kami no Tou) için 2. anime sezonunun geleceği duyuruldu. 2. sezon tanıtım videosu ve posterinin paylaşıldığı etkinlikte yeni sezonun ne zaman geleceği hakkında bir açıklama yapılmadı.

İlk sezonu 2020 yılında yayımlanan serinin kısaca konusunu hatırlatacak olursak:

“Kuleye tırmanırsanız her şeyi elde edersiniz. Kulenin tepesindeki dünyada her şey var ve bu dünyaya sahip olup… bir Tanrı haline gelebilirsiniz. Bu hikaye, yıldızları görmek için kuleye tırmanan bir kız olan Laheru’nun başlangıcı ve bitişi ve Laheru’ya sahip olduğu müddetçe hiçbir şeye ihtiyacı olmayan bir erkek olan Yoru’nun hikayesi.”

Tower of God Animesine 2. Sezon Geliyor

Serinin çizeri SIU yaptığı özel bir çizim ile animenin 2. sezonu adına bir mesaj da paylaştı:

”Animenin 1. sezonu sanki daha dün çıkmış gibi. Oysa şimdi 2. sezonda hepinizi tekrar görme şansım olacak! Tüm anime yapım ekibine ve okuyuculara minnettarım. 2. sezonun nasıl olacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Her zaman olduğu gibi desteğiniz için teşekkür ederim!”

Tower of God Animesine 2. Sezon Geliyor

Bir webtoon serisi olarak 2010 yılında yayımlanmaya başlayan Tower of God 28 dile çevrilmiş ve dünya çapında internette yaklaşık 4,5 milyar kez görüntülendi. (Webtoonu en basit tabir ile Koreli çizerlerin internet ortamında yayımlanan çizgi romanları olarak tarif edebiliriz.)

Siz Tower of God animesini izlediniz mi? İlk sezon hakkında düşünceleriniz neler? Yorum kısmında bizimle paylaşın!

Hızlıca Paylaş!