Tokyo Ghoul’un Mangakası Yuzuru Hanyu’yu Tebrik Etti

Tokyo Ghoul’un Mangakası Buz Patencisi Yuzuru Hanyu’yu Bir Çizimle Tebrik Etti

Tokyo Ghoul'un Mangakası Yuzuru Hanyu'yu Tebrik Etti

Malumunuz 2018 Pyeongchang Kış Olimpiyatları hala devam etmekte. Bu özel etkinliğin en sevilen dallarından biri de hiç şüphesiz  artistik buz pateni. Bu yılki erkekler artistik buz pateninde altın madalyaya uzanan isimse Japon sporcu Yuzuru Hanyu oldu. Yuzuru, 1952’den bu yana üst üste iki olimpiyatta şampiyon unvanını koruyan ilk erkek sporcu oldu. Aynı unvanı 66 yıl önce ABD’li sporcu Dick Button kazanmıştı. Gelelim asıl habere: Tüm dünyada popüler bir isim haline gelen sporcuyu Tokyo Ghoul’un mangakası Sui Ishida da bir çizimle tebrik etti.

Tokyo Ghoul'un Mangakası Yuzuru Hanyu'yu Tebrik Etti

Öte yandan Yuzuru Hanyu da büyük bir Tokyo Ghoul hayranı imiş. Öyle ki sporcunun, elinde bir Tokyo Ghoul bardağı tutarken yine kendisi gibi patenci olan Evgenia Medvedeva ile çekilen bir fotoğrafı bulunuyor. Sporcunun Kaneki Ken pozu da yakıyor hani… :)

Tokyo Ghoul'un Mangakası Yuzuru Hanyu'yu Tebrik Etti

Evgenia Medvedeva Sailor Moon’dan Lunalı peluş oyuncağı ve Yuzuru Hanyu da Tokyo Ghoul bardağı ile poz verirken.

Her ne kadar hayranları için Yuzuru ile tanışmak bir hayal olsa da Yuzuru hayranı olduğu serinin seiyuularıyla kısa süre önce bir röportaj gerçekleştirdi.

Natsuki Hanae ve Rina Hidaka’nın sunuculuğunu yaptığı A&G Tribal Radio Edison isimli radyo programına konuk olan Yuzuru programın başında Natsuki Hanae’ye heyecandan ”Kaneki-kun!” şeklinde sesleniyor. Yuzuru, Natsuki Hanae ile konuşurken çok heyecanlandığını itiraf ediyor. Hanae de aynı heyecanı yaşadığını söylüyor. Röportajda Yuzuru’nun ilgi alanlarından ve başarılarından söz edilirken Yuzuru olimpiyatları kazandıktan sonra rahatladığını belirtiyor. Ardından konu yine sporcunun Hanae’ye olan hayranlığına geliyor. Öyle ki Yuzuru bu röportajda serbest programda sergilediği performanstan daha heyecanlı olduğunu itiraf ediyor. Hanae ise dinleyicilere Yuzuru’nun nasıl bir Tokyo Ghoul hayranı olduğundan bahsederken Yuzuru da anime serisinin sıkı takipçisi olduğunu belirtiyor. Öyle ki sporcu gerçek hayatta pek çok Tokyo Ghoul ürününe sahipmiş.

Monster Hunter da dahil olmak üzere video oyunlarından da hoşlandığını söyleyen Yuzuru 2014 yılında piyasaya çıkan Monster Hunter 4 Ultimate oyununun reklamlarında yer almıştı. Yuzuru program sonunda yine “Kaneki-kun!” şeklinde seslenirken Hanae de ”Kaneki benim!” diye karşılık vererek program eğlenceli bir şekilde sonlanıyor.

Anime Fantastica
266 posts
1,661 followers
1,000 following
3 days ago
  • 70
  • 1
4 days ago
  • 74
  • 0
4 days ago
  • 96
  • 1
4 days ago
  • 63
  • 1
Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler