Tokyo Ghoul:re Tanıtım Videosu ve Karakter Görselleri

Tokyo Ghoul:re Animesinin Tanıtım Videosu ve Karakter Görselleri Yayımlandı

Tokyo Ghoul:re izle

Jump Festa 2018 etkinliğinde Tokyo Ghoul:re mangasının animeye uyarlanan ve aynı ismi taşıyan Tokyo Ghoul:re animesinin tanıtım videosu nihayet yayımlandı.

Serinin hikayesinden bahsedecek olursak: Anteiku’ya düzenlenen operasyonun üzerinden iki yıl geçmiş, kendilerini insanlığın en büyük tehdidi ghoul’larla savaşmaya adayan CCG’nin etkisi Tokyo’da önemli ölçüde görülmüş durumdadır. Ancak kendilerini gizlemekte usta olan Aogiri Tree gibi gruplar hala varlıklarını sürdürmektedir. CCG’nin ise elinde bu kez çok güçlü ve bir o kadar da tehlikeli bir silahı var: Kagune implante edilerek ghoul güçleri kazandırılmış yarı ghoul yarı insan bir ekip, Quinx Squad… Ekibin lideri olarak karşımıza çıkan kişi ise ana karakterimiz Haise Sasaki’den başkası değil.

Ayrıca animenin yeni karakterlerinin seiyuuları ve karakter görselleri de paylaşıldı. İşte karakterler ve seiyuuları:

Haise Sasaki – Natsuki Hanae

Tokyo Ghoul:re izle

 

Saiko Yonebayashi – Ayane Sakura

Tokyo Ghoul:re izle

 

Kuki Urie – Kaito Ishikawa

Tokyo Ghoul:re izle

 

Ginshi Shirazu – Yuuma Uchida

Tokyo Ghoul:re izle

 

Tooru Mutsuki – Natsumi Fujiwara

Tokyo Ghoul:re izle

2018 yılının nisan ayında izleyici buluşacak olan serinin yapım kadrosunda değişiklikler gerçekleşti. Buna göre animenin yönetmenliğini Odahiro Watanabe üstleniyor. Serinin karakter tasarımında Atsuko Nakajima, senaryosunda ise Chuuji Mikasano yer alıyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?