Tokyo Ghoul:Re Anime Serisi Geliyor

Tokyo Ghoul:Re Anime Uyarlaması Geliyor

Ve sonunda sürekli “Tokyo Ghoul 3. Sezon ne zaman gelecek?” diye bekleyenleri mutlu edecek bir haber geldi. Marvelous stüdyosu tarafından hem projeye özel hazırlanmış bir web sitesiyle hem de yayınlanan bir teaserla sevilen seri Tokyo Ghoul’un yeniden anime olarak karşımıza geleceği duyuruldu. Yeni anime Tokyo Ghoul:Re isimli mangadan uyarlanacak ve aynı adı taşıyacak. Tokyo Ghoul: Re anime serisi 2018’de başlayacak.

Projeyle ilgili pek çok detay hala belirsiz olsa da açıklanan oldukça önemli bir bilgi var: Tokyo Ghoul serisinin ana karakteri Kaneki Ken’i seslendiren sanatçı Natsuki Hanae, yeni animede de Haise Sasaki isimli ana karakteri seslendirmek üzere ekipte yerini almış durumda.

 

Sui Ishida’nın mangakalığını üstlendiği Tokyo Ghoul:Re manga serisi Weekly Young Jump isimli dergide Ekim 2014’te yayınlanmaya başlamıştı. 12. cildi 19 Temmuz’da yayınlanmış olan manganın 13. cildi ise 19 Ekim’de yayınlanacak.

 

 

Teaser’da da gördüğünüz gibi Tokyo Ghoul:Re’de bizleri pek çok yeni karakter bekliyor olacak. Animenin hikayesiyle ilgili öğrendiklerinizi paylaşmadan önce ufak spoiler’lar içereceğini belirtelim. Açıklanan bilgilere göre, Anteiku’ya düzenlenen operasyonun üzerinden iki yıl geçmiş, kendilerini insanlığın en büyük tehdidi ghoul’larla savaşmaya adayan CCG’nin etkisi Tokyo’da önemli ölçüde görülmüş durumda. Ancak kendilerini gizlemekte usta olan Aogiri Tree gibi gruplar hala varlıklarını sürdürüyor. CCG’nin ise elinde bu kez çok güçlü ve bir o kadar da tehlikeli bir silahı var: kagune implante edilerek ghoul güçleri kazandırılmış yarı ghoul yarı insan bir ekip, Quinx Squad… Ekibin lideri olarak karşımıza çıkan kişi ise ana karakterimiz Haise Sasaki’den başkası değil.

Tokyo Ghoul: re izle Tokyo Ghoul 3. Sezon izle

Tokyo Ghoul:Re

 

2014’te başlayan Tokyo Ghoul:Re mangasının dışında Tokyo Ghoul adlı ilk manganın 2011’de başladığını da hatırlatmakta fayda var. İlk Tokyo Ghoul mangası ise 14 Cilt ve 144 bölüm uzunluğundaydı. Tokyo Ghoul:re mangası başlamadan çok kısa bir süre önce sona ermişti.

Tokyo Ghoul:Re anime serisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Heyecanlı mısınız?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?