Tite Kubo’ya 600. Bölüm Ödülü

Bleach İçin Tite Kubo’ya 600. Bölüm Ödülü Verildi

Tite Kubo, 13 yıldır devam ettirmekte olduğu, dünyanın en popüler mangalarından Bleach’in 600. bölümü şerefine ödül sahibi oldu. (Manganın 586. bölüme geldiği sizi yanıltmasın; bazı bölümler çok sayıda bölümden oluşuyordu ve ek bölümler vardı.)

Tite Kubo'ya 600. Bölüm Ödülü

Kubo! Senden öyle bir final bekliyorum ki ben, Rangiku, Orihime, Rukia, Nelliel, Yoruichi, başka kim varsa… Anladın sen!

Kazandığı ödülün resmini Twitter üzerinden paylaşan Kubo Sensei, ödülü çok beğendiğini söyledi, kendisini tebrik eden hayranların mesajlarına birer birer teşekkür etti. Hatta “Ben de kendimi tebrik ediyorum :D” gibi troll cevaplar vermekten de kaçınmadı. Tite Kubo’nun Bleach’ten önceki mangası Zombie Powder, mangakanın sağlık durumu nedeniyle iptal edilmek durumunda kalmıştı. Tite Kubo, Bleach’i hazırlarken doktorlarından pek çok kez uyarı aldıysa da mangadan vazgeçmeyeceğini birkaç kez takipçilerine duyurmuştu.

Peki Bleach mangası ne zaman bitecek? Manganın son hikaye bölümünde olduğunu, bu hikaye bölümünün diğerlerinden çok daha uzun olduğunu, karakterlerle ve senaryoyla ilgili bilinmeyenlerin bu hikaye bölümünde yer alacağını zaten biliyoruz. Takipçilerinin tahminleri bir yana, 2010 yılı sonunda yapılan Tite Kubo röportajında mangakanın “Şu an için Bleach, yarısında diyebilirim.” demesi dışında henüz herhangi bir kesin bilgi yok.

Hızlıca Paylaş!