The Raising Fighting Spirit’i Ozan Gümrükçü’den Dinleyin

Naruto’nun Unutulmaz OST’lerinden The Raising Fighting Spirit’i Ozan Gümrükçü’den Dinleyin

Naruto’daki unutulmaz OST’lerden biri olan The Raising Fighting Spirit ile ilgili şimdiye kadar pek çok çalışma gerçekleştirildi hayranlar tarafından. Bazıları gerçekten çok iyiydi ve internet üzerinden geniş kitlelere yayıldı. Birkaç gün önce ise bu çalışmalar arasından kesinlikle en iyilerden biri daha internetteki yerini aldı, hem de bir Türk sanatçı tarafından!

80 Kalibre ve Listana gruplarında davul çalan Ozan Gümrükçü, tam bir müzik aşığı ve küçüklüğünden beri her enstrümana ilgisi var. Bu parçayı özellikle seçtiğini söyleyen anime sever sanatçı, bu videonun yapım aşamasında Selim Işık ve Hangar stüdyolarının büyük desteği olduğunu, gerçekleştirilen kaydın tüm günlerini aldığını belirtiyor.

Ozan Gümrükçü Bleach, Death Note ve Great Teacher Onizuka‘nın müziklerine büyük hayranlık duyuyor ve ilgi gördüğü takdirde anime müzikleri üzerine başka çalışmalar gerçekleştireceğini vurguluyor.

Aramızda bu kadar başarılı bir anime sever sanatçı görmek gerçekten gurur verici. Siz de bu içeriğimizi paylaşarak kendisine destek olabilir ve hangi animeden hangi parçayı istediğinizi belirtebilirsiniz. Bakarsınız sizden gelen istekler doğrultusunda sonraki muhtemel çalışmasını hazırlar ve biz de yine yer vermiş oluruz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?