Temmuz 2015 Animeleri

2015 Yaz Animeleri: Temmuz 2015 Animeleri

Monster Musume no Iru Nichijou

2015 Yaz Animeleri

Tür: Okul, Romantik, Komedi, Ecchi, Fantastik, Harem, Seinen
Tarih: 27.06.2015
Stüdyo: Lerche
Format: TV Serisi

Bahtsız genç Kurusu Kimihito, devletin yürüttüğü Türler Arası Kültüren Değişim Hareketi isimli projeye gönüllü olmak zorunda kalmıştır ve proje kapsamında sadece mitolojik birer varlık olmadıkları ortaya çıkan Sentor, Harpia ve daha nice farklı türdeki canlıdan yılan vücuduna sahip bir Lamia olan Miia’yı evinde ağırlayacaktır. Görevi Miia ile ilgilenmek ve yeni çevresine uyum sağlamasına yardımcı olmak olan Kimihito, onun cazibesine kapılmadan edemez ancak türler arası çiftleşme yasalar tarafından sıkıca denetlenmektedir. Daha kötüsü büyüleyici bir Sentor kız ve flörtöz bir Harpia’da onlarla yaşamaya başladığında Kimihito yaşının getirisi hormonlarıyla nasıl başa çıkacağını bilmemektedir.

Suzakinishi: The Animation

2015 Yaz Animeleri

Tür: Komedi
Tarih: 30.06.2016
Stüdyo: Feel
Format: TV Serisi

Ses sanatçısı Aya Suzuki ve Asuka Nishi’nin radyo programı Suzakishi için hazırlanan animedir.

Hyakka Ryouran: Samurai After

blank

Tür: Ecchi, Harem
Tarih: 01.07.2015
Stüdyo: Arms
Format: OVA

OVA serisinin yayımlanacak olan 2. bölümüdür.

Okusama ga Seito Kaichou!

blank

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik
Tarih: 02.07.2015
Stüdyo: Seven
Format: TV Serisi

Hikaye Izumi Hayato’nun öğrenci konseyi başkanı olmak istemesiyle başlar fakat aniden çok güzel bir kız gelir ve başkan seçilir, Izumi’de başkan yardımcısı olur. Öğrenci konseyi buluşmasında, yeni seçilmiş başkan kendini Izumi’nin evine davet eder ve kız Izumi’ye, onlar 3 yaşındayken ailelerinin onları -alkolün katkıda bulunduğu- bir anlaşmayla evlendirdiğini söyler.

Chaos Dragon: Sekiryuu Sen`eki

2015 Yaz Animeleri

Tür: Aksiyon, Fantastik, Doğaüstü
Tarih: 02.07.2015
Stüdyo: Silver Link
Format: TV Serisi

Hikaye 3015 Huanli (Büyüleyici Yıl)’de geçer. Donatia ve Kouran isimli iki ülke arasında yaşanan egemenlik savaşları sırasında dünya yıkımın eşiğine gelmiştir. Tüm bu savaşların ortasında ise bağımsızlığını yitirmiş bir ada ülkesi olan Nil Kamui vardır. Nil Kamui’nin koruyucu tanrısı Kızıl Ejderha kontrolden çıkar. Bu ada ülkesi bağımsızlığını tekrar kazana bilecek midir?

Gangsta.

2015 Yaz Animeleri

Tür: Aksiyon, Dram, Seinen
Tarih: 02.07.2015
Stüdyo: Manglobe
Format: TV Serisi

Ergastulum şehrindeki mafyanın gücünün hakim olduğu, hırsızların kol gezdiği, seks işçiliğinin yaygın görüldüğü ancak polisin her şeye göz yumduğu kanunsuz bir kasabada, bezgin halkın bile yapmak istemediği bazı işler vardır. İşte tam da bu gibi işler konusunda hizmet veren Nic ve Worick’ten yardım isteyen bu sefer tanıdıkları bir polistir. Polis onlardan bir mafya ailesinin bölgesinde güçlenmeye başlayan bir çeteyi alt etmelerini talep etmektedir. Bunun her zamanki işlerinden biri olduğunu düşünen ikili, kısa zamanda anlaştıklarından fazlasıyla karşı karşıya kalacaktır.

Devamı için bir sonraki sayfaya geçiniz…

Hızlıca Paylaş!
1 / 8
Bu makaleyi sevdiniz mi?