Spy x Family Family 2. Sezon

Spy x Family Family 2. Sezon ve Spy x Family Movie Anime Filmi

“Spy x Family hayranlarını bir adım öne alabilir miyim lütfen?, “Evet evet ön tarafa doğru lütfen evet evet siz de beyefendi evet siz “elinde portakal suyu ile koltuğunda oturan business class yolcusu görünümlü beyefendi” ve evet “içeriği merak edip okumak için tıklayan sevgili okurlar” evet sizleri de öne alalım lütfen” 

Spy x Family Family 2. Sezon izle

Size bir duyurumuz var; 

İnanılmaz derecede heyecanlandığınızı biliyorum. (do not arigatou me please)

Spy x Family Family 2. Sezon izle

Jump Festa’nın 17-18 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirdiği “JUMP Super Stage” etkinliğinin pazar günkü programında, Spy x Family 2. Sezon ve Spy x Family The Movie anime filminin geleceğini duyurdu. Spy x Family The Movie serinin yaratıcısı ve aynı zamanda serinin karakter tasarımlarından ve süpervizörlüğünden de sorumlu olan Tatsuya Endou’nun yepyeni bir hikayesini konu alacak. Spy x Family 2. Sezon ve filmin prömiyeri 2023 yılında yapılması beklenmektedir. 

Spy x Family Family yeni sezon izleSpy x Family 2. Sezonun geleceğinin açıklanmasından kısa bir süre sonra…

Tatsuya Endou’nun Mart 2019 yılında Shounen Jump+ web dergisinde başlattığı aksiyon komedi mangası “Spy x Family”‘in onuncu cildi, 4 Ekim tarihinde Shueisha tarafından yayımlanmış olup, toplamda 26,5 milyon kopyası basılmıştır.

Spy x Family Family 2. Sezon izle

İlk Sezon Animesinin Yapım Serüveni

Spy x Family 1. Sezon bölümleri Wit Studio ve CloverWorks tarafından yapılan seri, bölünerek iki parça halinde 2022 İlkbahar ve Sonbahar sezonlarında yayımlanmıştır. Crunchyroll ise animeyi altyazılı olarak eş zamanlı paylaşmış ve daha sonra İngilizce dublajlı halini de piyasaya sürmüştür.

Mangasının Yayımlanma Serüveni

Manga, VIZ Media tarafından Eylül 2019’da Shounen Jump platformunda İngilizce olarak yayımlanmaya başlanmış ve ardından sekizinci cildi de 30 Eylül tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ek olarak; Shueisha’nın Manga+ hizmetiyle de manga Mart 2019’da İngilizce olarak eş zamanlı yayımlamaya (simulpublish) başlamıştır. Şirket ayrıca mangayı basılı olarak da yayımlamaktadır.

Spy x Family Konusu

O kadar bilgi verdikten sonra, Spy x Family konusundan bahsetmeden bitirmek olmaz. Kod adı Edward ve Bella tarafından Alacakaranlık (Twilight) olarak konulan Loid Forger, işinde olağanüstü yetenekli ve profesyonel  bir ajandır. Son işinden sonra, yeni görevi “Donovan Desmond” hakkında bilgi toplamak olan Forger, bu işi yapabilmesi için evli ve çocuklu olması gerekmektedir. (hadi canım! yok artık!) Psikiyatr olarak yeni hayatına başlayan sevgili ajanımız, 6 yaşındaki Anya adında tatlı mı tatlı bir kız çocuğunu evlat edinir. 6 yaşına kadar kimse tarafından evlat edinilmeyen, edinilse bile kısa süre içinde tekrar yetimhaneye bırakılan Anya’nın kimsenin bilmediği telapatik güçleri vardır. Bu sayede etrafındaki herkesin aklından geçen tüm düşüncelerini okur. 

Asıl işi kiralık katil olan Yor, bir gün yırtılan iş (?) kıyafetini diktirmek üzere terziye gider ve orada Loid ve Anya ile karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonra, sürekli bir araya gelen ikili, bir anlaşma yaparak evlenir ve SPY X FAMILY serimiz böylelikle başlar. 

Daha fazlası için anime.fantastica Instagram sayfasını takip edin!

Hızlıca Paylaş!