Son Zamanların Beğenilen Webtoon Önerileri

Solo Leveling’in Popülerliğini Arttırdığı Webtoon Dünyasından Yeni Öneriler

                                                                      Tales Of Demons And Gods

Webtoon Önerileri

357 bölüm

Devam ediyor

Yazar: Mad Snail

Çizer: Jiang Routai

Çıkış yılı: 2018

Ana karakter Nie Li, Bilge İmparator ile savaşırken ölür ve Zamansal İblis Ruhu Kitabı sayesinde 13 yaşındaki haline geri döner. Önceki yaşamında son savaşını kaybeden Nie Li bu sefer ilk seferinde yaptığı hataları yapmayarak sadece kendi güçlenmesi ile uğraşmayıp kaybettiği arkadaşlarını da güçlendirerek Bilge İmparatoru yenme niyetindedir. Eski haline döndüğünde yapacağı seçimler bu sefer onun sevdikleri koruyup Bilge İmparator’u yenmesi için yeterli olacak mı?

                                                         The Advanced Player Of The Tutorial Tower

Webtoon Önerileri

89 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: Bangguseokgimssi

Çizer: Omagam

Çıkış Yılı: 2020

Dünyada birden canavarlar ve birde eğitim kulesi ortaya çıktı. Birçok insan bu eğitim kulesinin içine hapsedildi. Kuleyi tamamlayanlar eve dönebilecekti. Fakat biri hariç, Hyeonwoo Kim arkadaşları ile kuleyi tamamladıktan sonra eve gidecekleri kapıdan geçer ve kendisini birinci katta bulur. Durum ekranı ona kulenin lanetini aldığını söyler. 12 yıl boyunca kuleyi 1349 kez temizler özelliklerini artık arttıramamaktadır. 1350. seferinde döngünün kaldırıldığını öğrenir. Artık evine geri dönebilecektir. Terlikle adam döven bir baş karakterin ne kadar eğlenceli olabileceğine inanan herkese tavsiyemdir.

                                                                       SSS Class Suicide Hunter

Webtoon Önerileri

54 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: Neida,Sinnoa

Çizer: Bill K

Çıkış Yılı: 2020

Dünyanın bir numaralı kahramanını o kadar çok kıskanıyordu ki sistem ona bir yetenek verdi. Onu öldüren kişinin rastgele bir yeteneğini alabilecekti, fakat ölecekti. Kadere bakın ki; onu ilk öldürende bir numaralı kahraman olacaktı. Aldığı yetenek ise öldüğünde bir gün geriye gidebileceğiydi.

Böyle bir yetenek ile ne kadar ileriye gidebilirsiniz? Birilerinin veya canavarların sizi öldürmesiyle aynı görevleri tekrar geçmeyi mi denerdiniz yoksa kendinizi öldürecek cesareti bulup olayların akışını mı değiştirirdiniz?

                                                                               Nano Machine

Webtoon Önerileri

79 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: Han-Joong-Wueol-Ya

Çizer: Guem-Gang-Bul-Gae

Çıkış Yılı: 2020

İmparatorun gayrı meşru çocuğu olan Cheon Yeo-Woon yetim kaldıktan sonra altı büyük klan tarafından öldürülecekken gelecekten gelen birisi bedenine bir nano makine yerleştirir. Bu makinenin aktif olmasıyla kahramanımızın hayatı tamamen değişecektir. Nano makinenin eşsiz güçleri ile beraber en iyi dövüş sanatçısı olma yolunda Cheon Yeo-Woon bütün rakiplerini geçecek güce ulaşabilecek mi?

                                                                     Leveling With The Gods

Webtoon Önerileri

34 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: BlackAjin

Çizer: OH Hyun

Çıkış Yılı: 2021

Kulenin son katındayken yanında her mitolojiden bir çok tanrıyla beraber büyük bir yenilgiye uğradı. Yeteneklerini en hızlı arttırabilen o olduğundan zaman tanrısı Kronos ve bir çok tanrını yardımıyla geçmişe geri gönderildi. Bu sefer yeteneklerini ve anılarını kullanarak kulenin efendilerini yok edebilmek için öncekinden daha hızlı gelişmek ve güçlenmek zorunda.

                                                                             The King Of Bugs

Webtoon Önerileri

36 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: Tony

Çizer: Ban Yue

Çıkış Yılı: 2021

Yeni Dünya adlı bir oyunun yazılım firmasında çalışan Song An oyundaki bug ları düzeltmekle görevli alt kademe bir yazılımcıdır. Hayatında başka hiçbir eğlence olmadığından oyundaki bug ların yerine easter egg ler eklemek tek eğlencesidir. Oyunun piyasaya çıkmasına çok yakın bir zamanda dünya birden değişir ve herkes kendini oyunun içinde bulur. Biraz oyun oynamış herkesin bildiği gibi oyunlarda gizli bölümlerde her zaman büyük yetenekler ve eşyalar olur. Bunları düzenleyen yazılımcının da oyunda neler yapabileceğini okumak gerçekten keyifli bir hal alıyor.

                                                                   Player Who Can’t Level Up

Webtoon Önerileri

41 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: Gavinji

Çizer: Aengmusae, Park Jungjae

Çıkış Yılı: 2021

Kim Gi-Gyu uyanışını geçirdiğinde sadece 18 yaşındaydı. Ailesi fakir olduğundan oyunculukta yükselecek borçlarını ödeyecek ve ailesine daha iyi bir hayat sağlayacaktı. Oyuncu birliğine gittiğinde uyanmamış eşsiz bir yeteneği olduğunu öğrenmiş ve hayalleri daha da büyümüştü. Sadece bir sorun vardı üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen hala 1 level olarak kalmıştı. Bir goblini bile öldürmesi 5 saatini alan Kim Gi-Gyu eşsiz yeteneğini uyandırdığında işlerin gelişimi çok farklı bir yol alacaktır.

                                                                   Return Of The Frozen Player

Webtoon tavsiyeleri

49 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: JerryM

Çizer: SilSil

Çıkış Yılı: 2021

Final Boss’unu öldürmeye giden dünyanın en büyük 5 kahramanı zor da olsa Buz Kraliçesini yenmeyi başarır fakat hepsi kriyojenik olarak donar ve uykuya dalarlar. Aradan 25 yıl geçtikten yeni bir kat daha ortaya çıkar. 5 kahramandan biri olan Hayalet, Buz Kraliçesinin çekirdeğini özümseyebildiğinden uyanır ve hala uykuda olan arkadaşlarını kurtarmak için 2. katta tekrar savaşmaya başlar.

                                                         Poison Dragon: The Legend Of An Asura

Webtoon tavsiyeleri

58 Bölüm

Devam ediyor

Yazar: Sinieo

Çizer: Ant Studio

Çıkış Yılı:2021

Tıp Tarikatındaki herkes Zehir Tarikatı tarafından öldürülmektedir. Hayatta kalan tek kişi olan Jin Ja Gang’ın tek amacı tarikatını öldürenlerden intikam almaktır. Jin Ja Gang üzerinde yapılan acımasız zehirli deneylerden sonra hayatta kalmayı başarır ve intikamını almaya başladığından Zehir Ejderhası olarak anılmaya başlar. Olayların ayrıntılarını öğrendikçe işin sadece Zehir Tarikatı ile sınırlı olmadığını öğrenir ve büyük intikam yolculuğu daha zor bir hal alır.

                                                                             Solo Necromancy

Webtoon tavsiyeleri

17 Bölüm

Devam Ediyor

Yazar: Kim KyungYeol

Çizer: Kim DongJoon

Çıkış Yılı: 2021

Birden önünüzde oyunlardan bildiğiniz sistem ekranı geldiğini ve 15 saniye içinde bir meslek seçmeniz gerektiğini düşünün. Bir meslek seçer misiniz yoksa ekrandan korkup bir şey yapmadan bekler misiniz? Seçtiğiniz durumda da isimler değil, sadece fotoğraflar ve yıldızlarla seçtiğinizi düşünün. Yıldızına göre mi, yoksa gördüğünüzü anladığınız kadar mı seçerdiniz? Unutmayın süre de 15 saniye! İşte o anda baş karakterimizde en yüksek yıldızlıyı seçmeye karar verir fakat ne olduğunu bilmeden. Bu dünya da bir ölü çağıran ne kadar ilerleyebilir hep birlikte bunu göreceğiz.

Daha fazlası için anime.fantastica Instagram sayfasını takip edin!

Hızlıca Paylaş!