Solo Leveling Anime

Solo Leveling Anime Serisinin Duyuru Videosu Yayımlandı

Sevilen seri Solo Leveling için beklenen haber geldi! Solo Leveling anime projesi geliyor! Solo Leveling animesi hakkında kısa bilgi edinmek için hemen paylaşılan tanıtım videosunu izleyin.

Solo Leveling izle

Solo Leveling Anime Trailer:

  • Orijinal HikayeSolo Leveling by DUBU (REDICE Studio), Chugong, h-goon
  • Yönetmen: Shunsuke Nakashige
  • Baş Yazar: Noboru Kimura
  • Karakter Dizaynı: Tomoko Sudo
  • Müzik: Hiroyuki Sawano
  • Stüdyo: A-1 Pictures

Yazarların açıklamaları:

Chugong: Yaklaşık 6 yıl önce Solo Leveling’in başlangıcını yazarken biri bana: “Yazdığın roman bir gün çizgi roman haline gelecek.” deseydi, benimle dalga mı geçiyorsun derdim.

Fakat şimdi, animesinin yapılacağını öğreniyorum?!

Gerçekten, beni kandırmayı bırakın!.. Bugünlerde, gerçekten çok heyecanlıyım.

Durumun gerçekliğine hala tam inanamamışken, Jinwoo ve diğer karakterleri görüp rahatlamak istiyorum. O güne kadar, o günü iple çekerek, özenle çalışmaya devam edeceğim.

DUBU: Solo Leveling’in sonunda animesi çıkıyor. Animesi için teklif almamız sanki dünmüş gibi geliyor. Animenin şu an yapılıyor olduğunu düşündükçe şaşkına dönüyorum.

Bunların hepsi Solo Leveling’i seven ve destekleyen takipçilerimiz sayesinde. Size minnettarım. Çok teşekkür ederim.

Ayrıca, lütfen animasyon ekibini destekleyin.

Bu anime okuyuculara ayrı bir zevk verirse çok mutlu olacağım.

Solo Leveling Anime Ne Zaman Gelecek?

Solo Leveling anime projesi 2023’te gelecek. A-1 Pictures Stüdyosu tarafından (Sword Art Online, Fairy Tail, Ao no Exorcist gibi animelerin stüdyosu) yapılacak olan Solo Leveling animesi Crunchyroll iş birliğiyle anime izleyicisinin karşısına çıkacak.

Solo Leveling izle

Serinin Konusu

Solo Leveling 2016 yılında ilk kez bir web romanı olarak yayınlandı. 5 kitaptan oluşan seri daha sonrasında baskı halinde yayınlanmaya başlayıp manhwa haline de getirildi.

Dünyada her türlü canavarla dolu evrenlere bağlanan bir portal ortaya çıktığı zaman bazı insanlar bir takım güçler ve canavarları avlama yeteneği kazanmışlardır bunlara avcı denir, normal insanlara göre daha güçlüdürler. Sung Jin-Woo, E seviye bir avcı ve diğer avcılar arasında “Dünyanın en zayıf avcısı” olarak bilinir. Bir gün takımıyla birlikte kendini çok tehlikeli bir zindanda bulur. Sadece birkaçı sağ kurtulabilir. Zindanda zar zor hayatta kalabilen Sung Jin-Woo, gereklilikleri yerine getirerek bir “oyuncu”ya dönüşür.

Solo Leveling izle

Solo Leveling anime projesi sizi de sevindirdi mi? Bekliyor muydunuz?

Hızlıca Paylaş!