Shingeki no Kyojin: Lost Girls Mangaya Uyarlanıyor

Kısa Roman Serisi Shingeki no Kyojin: Lost Girls Mangaya Uyarlanıyor

Shingeki no Kyojin: Lost Girls

Kodansha’nın Bessatsu Shonen Dergisi Seko Hiroshi’ye ait Shingeki no Kyojin: Lost Girls (Attack on Titan: Lost Girls) isimli kısa roman serisinin mangaya uyarlanacağını açıkladı. Çizimleri Fuji Ryousuke’ye ait yeni manga, Kodansha tarafından 9 Ağustos’ta yayımlanacak. Dergi, habere “Shingeki no Kyojin’in yan hikayesi mangaya uyarlanıyor! Mikasa ve Annie’nin hayatlarının içinden bilinmeyen bir günün hikayesi. ” şeklinde bir duyuru ile yer verdi.

Shingeki no Kyojin: Lost Girls

Roman serisi ise geçtiğimiz yılın aralık ayında yine Kodansha aracılığı ile yayımlanmıştı. Mikasa ve Annie karakterlerine odaklanan kısa roman, Acımasız Dünyada Kayboluş (Lost in the Cruel World), Elveda Sina Duvarı (Wall Sina, Goodbye) ve Kayıp Kızlar (Lost Girls) isimleriyle 3 kısa hikayeden oluşuyor. Geçtiğimiz hafta Anime Expo etkinliğinde Amerikan manga yayımevi Vertical da roman serisinin lisansını aldığını duyurmuştu.

Attack on Titan: Lost Girls

Kodansha bu habere ek olarak gelecek sayısında Nakagawa Saki’nin Shingeki no Kyojin: Junior High isimli komedi türündeki mangasına dair önemli bir duyuruda bulunacağını belirtti. Titan Ortaokulu’nda geçen hikaye öğrenci ve öğretmen olarak tasvir edilen Eren, Mikasa, Armin ve diğer karakterler arasındaki komik olayları konu ediniyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?