Shingeki no Kyojin Final izle

Shingeki no Kyojin Final izle. Attack on Titan Final Anime izle.

Shingeki no Kyojin final izle. Türkçe altyazılı Attack on Titan anime finalini indirmek için tıkla!

Shingeki no Kyojin final bölümünü Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirinonline ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için bilgisayardan şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer. Hem bölüm dosyasını hem altyazı srt dosyasını indirip altyazı dosyasını videonun üzerine sürükle bırak yapabilirsiniz veya herhangi bir klasör oluşturup video ve altyazı dosyasını bu klasörün içine birlikte atabilirsiniz.

Android telefonlardan ise MPV Android uygulamasını kullanabilirsiniz.

Not: Shingeki no Kyojin ve daha fazla anime için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

shingeki no kyojin final izle

Shingeki no Kyojin anime finali nihayet karşımızda. 2013 yılında başlayan Attack on Titan animesinin bitmesi öyle ya da böyle 10 sene sürdü. Mangası 2021’de sona eren seri animeyi çok fazla partlara bölmesi ve o partların da içerisinde bölünmesi sebebiyle büyük eleştiriler almıştı.

Shingeki no Kyojin anime yapımları Wit Studio ile başlamış ve final sezonlarına kadar bu şekilde devam etmişti. Puanlarıyla en çok sevilen sezon olduğu görülen Shingeki no Kyojin Sezon 3 Part 2 Wit Studio’ya ait son sezon olmuştu.  Final sezonları ise MAPPA tarafından hazırlandı ve animenin finalini yapmak MAPPA’ya kısmet oldu. Bu geçişten çoğu kişi hoşlanmasa da Wit Studio yılların emeğini ve elindeki tüm materyalleri MAPPA’ya teslim etmişti.

Burada paylaştığımız Shingeki no Kyojin final bölümü direkt animenin en son nihai final yaptığı bölüm. Önceki sezonlarda da çok Final Season ifadesi kullanıldığı için kafalar karışmasın. Aslında Final sezon şu şekilde bölünmüştü.

Shingeki no Kyojin: The Final Season

( 2020 – 2021)

16 bölüm

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2

(2022)

12 bölüm

Attack on Titan: Final Season – The Final Chapters

(2023)

2 bölüm

4 Kasım’da yayınlanan serinin finali Attack on Titan: Final Season – The Final Chapters 2. bölüm oluyor. Bunun 1. bölümü 4 Mart 2023’te yayınlanmıştı.

Öncesi ve diğerleri için de Shingeki no Kyojin izleme sırası içeriğine gidebilirsiniz.

shingeki no kyojin final izle

Kafa karışıklığını giderdiysek finale dönelim. Mart ayından kasım ayına tek bir bölüm için 8 ay bekledik. Bu süre zarfında stüdyo elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını söylemişti. MAPPA bünyesinde pek çok anime de olduğundan geciktikçe gecikti…

Shingeki no Kyojin final bölümü yorumlarına baktığımızda izleyiciden olumlu yönde yorumlar almış olarak görünüyor. Bu kadar part’a ve ertelemeye değdi mi bilinmez ama puanınızı ve yorumunuzu bizimle paylaşmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 26. Bölüm izle part 2 finali

Hızlıca Paylaş!