Shingeki no Kyojin 4. Sezon Part 2 ( Shingeki no Kyojin Final Sezon Part 2 )

Sıcak Sıcak: Shingeki no Kyojin 4. Sezon Part 2 ( Shingeki no Kyojin Final Sezon Part 2 )

Tür: Aksiyon, Drama, Karanlık Fantezi, Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu

Yayın Tarihi: 09.01.2022

Seiyuular: Yuuki Kaji (Eren Jeager), Yui Ishikawa (Mikasa Ackerman), Marine Inoue (Armin Arlert), Reiner Braun (Yoshimasa Hosoya), Hange Zoe (Romi Park)

Açılış Şarkısı:The Rumbling (SiM)

Stüdyo: MAPPA

Karakter Tasarımı: Tomohiro Kishi

Kapanış Şarkısı: Akuma no Ko (Ai Higuchi)

Hajime Isayama’nın oluşturduğu aynı isimli manga serisinden uyarlama heyecan verici anime serisi Shingeki no Kyojin 4. Sezon Part 2 (Shingeki no Kyojin Final Sezon Part 2, Attack on Titan) Final Sezon Part 2 9 Ocak Pazar günü itibari ile yayına girdi. ^^

Shingeki no Kyojin 4. sezonun ilk partında olduğu gibi sezonun devamında da yakışıklı devimiz Eren’in aklındakini çözmek mümkün değil. Geçen sezondan hatırlarsak Zeke’in, kendi omurilik sıvısının kısırlaştırma etkisiyle Eldianları yaptığı hain ötenazi planıyla deve dönüştürerek kontrol etmeye çalışırken bu plana Eren de dahil olmuştu. Ya da olmuş muydu?

Bu bölümümüzde Armin, Eren’in böyle bir şey yapmayacağını ve tutarsız davranışlarını öne sürerek artık Eren’den yana umudu kesmiş, ihanete uğrayan arkadaşlarının ve Mikasa’nın kafasını karıştırdı.

Eren’e destek verdiğini söyleyerek Eren’in grubundaki hainleri çatıdan göstereceğini söyleyen Pieck ise hain olarak Eren’i göstermiş ve Marleylilerin yanında yerini almış oldu, bu arada Pieck’in Eren’e yardım edeceğini sanan Gabi aslında Pieck’in hain olmadığını anlamış oluyor. Her ne kadar Armin Eren’in kurucu devin gücünü öğrendiğini düşünse de Eren de dahil olmak üzere kimsenin kurucu devin özelliklerini öğrenip öğrenmediği hala meçhul.

Shingeki no Kyojin 4. Sezon Part 2 izle En son yıldırım mızrağı tarafından iç organları parçalanan Levi‘ın bu bölümde Hanji‘nin kollarında kanlar içerisinde yatması bölümün en çok üzüldüğüm sahnelerinden biri oldu. Eminim benim gibi Levi heichou fanlarını da oldukça üzecektir. Shingeki no Kyojin 4. Sezon Part 2 izle Ama tam Hanji’nin Levi’ın öldüğünü söylediği anda Zeke’in kendisini yutan devden hiçbir yarası dahi olmadan dışarı çıkmasıyla o anki kafa karışıklığından yararlanan Hanji Levi’ı da alıp kaçar. Shingeki no Kyojin 4. Sezon Part 2 izle Zeke’in bir dev tarafından yutulmasına rağmen yaşıyor olması ve bedeninin sarışın bir kız tarafından onarılması da bölümün merak uyandırıcı bir sahnesi doğrusu. Acaba Zeke’in bahsettiği yol ne? Shingeki no Kyojin 4. Sezon Part 2 izle https://www.youtube.com/watch?v=w9S7Tr5HZa8

Hızlıca Paylaş!