Shingeki no Bahamut: Virgin Soul Animesinden İlk Görüntüler

Shingeki no Bahamut’un 2. Sezonu Olan Shingeki no Bahamut: Virgin Soul Animesinden İlk Görüntüler

2014’te beklentilerimizi fazlasıyla aşan ve fantastik türe yeni bir soluk getiren Shingeki no Bahamut: Genesis’i yılın en iyi animeleri seçimlerinde taçlandırmıştık. İlk sezonunun sona ermesiyle beraber serinin devam edeceği bilgisi verilmiş ve sonra da Shingeki no Bahamut 2. Sezon için resmi duyuru yapılmıştı. Uzun süren bekleyişin ardından nihayet devam sezonuyla ilgili bilgiler ve hatta tanıtım videosu da izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul izle

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul (Rage of Bahamut: Virgin Soul) adındaki 2. sezon, bizleri serinin yeni ana karakterlerinden Nina ile tanıştırıyor. Ayrıca ilk sezondaki karakterleri de videoda görüyoruz.

Stüdyosundan (MAPPA) yönetmenine (Satou Keiichi) ve seiyuularına kadar ilk sezon ekibinde yer alan aynı isimleri gördüğümüz Shingeki no Bahamut: Virgin Soul için henüz bir başlangıç tarihi verilmiş değil. Öte yandan daha önce duyurulan spinoff anime serisi Shingeki no Bahamut: Manaria Friends‘ten bir süredir ses seda yok ama 2. sezon da gösterilmişken bu saatten sonra ilk anime serisiyle fazla bir alakası görünmeyen o seriyi kim bekler bilemiyorum.

Bu yıl maşallah neyi beklesek (hatta beklemesek de) geliyor. İlk sezona yakışan güzel bir devam sezonuyla bu yılki animelere daha da renk katmasını umarak darısı yarım kalmış ve henüz devamı duyurulmayan diğer animelerin başına diyoruz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?