SCANDAL İstanbul’da

Animelerden de Tanıdığımız Sevilen Grup SCANDAL İstanbul’da!

SCANDAL İstanbul'da

Türkiye’nin ilk kez 2014 yılında katıldığı, Asia-Pacific Broadcasting Union tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ABU TV Song Festival,  yarışma formatından ziyade ülkelerinde popüler olan profesyonel sanatçıların performanslarını sergilediği konser niteliğinde büyük bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. ABU TV Song Festival 2015’in bizim için daha önemli olmasının ise bir nedeni var çünkü 52nd General Assembly of the Asia-Pacific Broadcasting Union’da (52. ABU Genel Toplantısı) duyurulduğu üzere Eurovision’a benzer şekilde uluslararası bir platform olan bu etkinlik bu sene İstanbul’da gerçekleşti.

12 ülkenin katıldığı ABU TV Song Festival 2015 kapsamında sahnede olan isimler arasında ise animelerden de tanıdığımız, şarkılarını severek dinlediğimiz ve projelerini ilgiyle takip ettiğimiz grup SCANDAL’ın olmasını Türkiye’deki pek çok hayran coşkuyla karşıladı. Sisters şarkısıyla 28.10.2015 tarihinde 20.00’da başlayan etkinliği şenlendiren SCANDAL, İstanbul’a 26 Ekim’de ayak bastı. AnimeFantastica ekibinden Lady Kagami, TowaNoUta ve bendeniz Katze  yarışmayı Japan-Fans’in bize tanıdığı imkanlar sayesinde canlı olarak izleme fırsatına sahip olduk bu yüzden özellikle organizasyona verdiği uğraş için Toruga’ya teşekkürlerimizi iletiyoruz. Etkinlikte sergiledikleri performansla Scandal’a hayranlığımızın bir kat daha artmış olduğunu da belirtmeye gerek duymuyoruz bile!

“Thank you Istanbul!” (grubun resmi internet hesabından)

 

Peki grup İstanbul’da geçirdiği günler içerisinde neler yaptı? Tüm bunlar için hadi en baştan başlayalım!

Varışlarından itibaren resmi Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarında sıkça paylaşım yapan grubun birbirinden sevimli fotoğrafları görülmeye değer; bunun yanında Japonya’nın sosyal ağlarından Ameblo’da da İstanbul’da geçirdikleri günden pek çok kare de bulunuyor.

Resmi Instagram hesabı paylaşımları:

SCANDAL RINA

“İstanbul’a geliyoruz!” RINA

“Türkiye’deyiz.” MAMI

SCANDAL HARUNA

“Günaydın İstanbul.” HARUNA

 

Scandal İstanbul'da

Kızlar bir kafede ilk kez Türk usulü kahvaltı yaptı. Grubun üyelerinden RINA twitter hesabından (aşağıdaki ilk resim) “Standart Türk kahvaltısı ekmek, peynir ve çaydan oluşuyor.” şeklinde paylaşım yaptı.

SCANDAL Grubu

Kumpir yedik!! Tadı gerçekten enfesti!!”

SCANDAL Türkiye'de

“Avrupa Yakası’ndan Asya Yakası’na”

“İyi geceler, yarın görüşmek üzere.” (Rina Ameblo’da aynı resim için “İklimi de Japonya’yanın iklimine benziyor. Sadece birazcık daha soğuk.” yorumunu yapıyor)

SCANDAL İstanbul'da

“Bugün! ABU TV SONG FESTIVAL 2015 in Istanbul”

“Good night İstanbul!”

“Good-bye Turkey!!”

 

~Yazı 2. sayfada devam ediyor.

Hızlıca Paylaş!
1 / 4
Bu makaleyi sevdiniz mi?