Sailor Moon Crystal Türkçe Altyazılı

Sailor Moon Crystal Türkçe Altyazılı Yayınlanacak

Sailor Moon Crystal Türkçe Altyazılı

Geri döneceği duyurulduğundan beri çoğumuzun içini kıpır kıpır eden, ertelenme haberleriyle yüreğimizi ağzımıza getiren Sailor Moon Crystal’e kavuşmamuza günler kala, seriye dair açıklananlara bir yenisi daha eklendi. Sailor Moon Crystal’i yayına başlamasının hemen ardından tüm dünya ile paylaşacak olan Japon yayın sitesi Niconico Douga, sitede serinin Türkçe dahil 12 farklı dilde altyazı ile yayınlanacağını duyurdu. Evet, Sailor Moon Crystal Türkçe altyazılı olarak orijinal şekilde yayınlanacak. Yani herhangi bir fansub, hayran çevirisi olmadan.

Sailor Moon Crystal Türkçe Altyazılı

Niconico Douga’da sadece Japonca seslendirilme yapılmış bölümlerin yayında Türkçe, İngilizce, Çince (geleneksel ve sadeleştirilmiş), Korece, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Endonezce, Malayca ve Portekizce altyazılı bölümler izleyiciye sunulacak. Bölümler ilk iki hafta için ücretsiz izlenebilecekken, sonrasında bölüm başına ücrete tabi tutulacak. Şu an için sadece İngilizce yayının sayfası açıkken diğer dillerin sayfaları da serinin başlama tarihi 5 Temmuz’dan önce yayına hazır hale gelecek. Türkçe sayfaya ise bu bağlantıdan veya bu bağlantıdan ulaşılabilecek. (Eğer ücret ödeyemeyecek durumdaysanız da en azından ilk bölümleri orijinal olarak izlemeye çalışın, Türkiye’de anime sektörü adına önemli bir adım.)

Sailor Moon Crystal Türkçe Altyazılı

 

Sailor Moon’un ünlü dönüşüm sahnesi eski ve yeni kıyaslaması:

Son olarak, Sailor Moon Crystal başlamadan önce mutlaka Sailor Moon’a dünden bugüne detaylı bir bakış atmak için tıklayınız.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?