Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu’nun OVA Bölümü Duyuruldu

Devamı Beklenen Animelerden Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu’nun OVA Bölümü Duyuruldu

Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu OVA izle

2016’da yayımlanan serilerden, belki de en çok ses getiren Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu’nun OVA bölümü duyuruldu. Geçtiğimiz pazar günü, yani 10 Eylül 2017’de gerçekleşen “MF Bunko J Summer School Festival 2017” adlı festivalde OVA olarak yeni bölümün yayımlayacağı açıklandı.

2016 ilkbahar sezonundan itibaren 25 bölüm olarak yayımlanan seri Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu çok büyük ses getirmişti anime dünyasına. Hatta belki de serinin dönüm noktası olan 18. bölümüne ait reklam panoları bile oluşmuştu Japonya’da. Çeşitli cosplayler, fanartlar ile sosyal medyada bulunan anime sayfaları dolmuştu bir ara. 1 senenin ardından bu Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu serisinin yeni bölümünün yayımlanacak olmasına dair duyurunun yapılması, serinin severleri için oldukça mutlu edici olsa gerek! Ancak henüz ne zaman yayımlanacağı ile alakalı bilgiler belli değil, yapımcılar yakın zamanda bilgilerin açıklanacağını belirtti.

Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu OVA izle

Ayrıca Kadokawa’nın resmi YouTube sayfasında, animenin yapımcısı olan WHITE FOX tarafından hazırlanmış reklam videosunu da izleyebilirsiniz.

<biraz spoiler>

Ek olarak, kendimce düşüncem,  seriye çok bağlı, çok seven biri olmasam da Rem ve Felix’i beğenen biriyim (gerçi belirteceklerim Felix’i pek ilgilendirmiyor fakat belirtmek istedim :D). Madem OVA yapacaksınız keşke side story olarak yayımlanmış olduğu if story (Subaru’nun Rem ile evlenmiş bir evreni konu alan hikaye) serisinin OVA’sını çıkarsaydınız be WHITE FOX. Çok isterdim vallahi. Belki çıkar bilemem. Ayrıca, reklam videosunu izlediğim kadarı ile komedi bir bölüm olacağına benziyor, bunu da belirtmiş olayım ^^

</biraz spoiler>

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?