Re: Zero 2. Sezon Onaylandı

Re: Zero 2. Sezon (Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon) Geliyor

Re: Zero 2. Sezon (Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon) için resmi duyuru nihayet yapıldı. Henüz 1. bölüm itibariyle popülerliğe ulaşmayı başaran Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu izleyenler tarafından geniş kitlelere yayılmıştı. En çok merak edilen “Re: Zero 2. sezon ne zaman gelecek?” sorusunun cevabı henüz kesinleşmese de artık geleceği kesin.

re zero 2. sezon izle
Re: Zero 2. Sezon görseli

Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Re: Zero 2. Sezon ile birlikte yeni OVA bölümü için de haber var.

Re: Zero serisinin OVA bölümü olan Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Hyouketsu no Kizuna (Frozen Bonds) için de bir tanıtım videosu yayımlandı.

re zero 2. sezon izle

Re:Zero Hyōketsu no Kizuna (Frozen Bonds) OVA bölümü 2019 sonbaharda izleyici ile buluşacak. Yeni Re: Zero OVA bölümü konu olarak Emilia ve Puck’ın tanışmasını işleyecek ve hikaye bu karakterler üzerine yoğunlaşacak. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu hakkında bilgi vermek gerekirse

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu anime serisi olarak 2016 yılında yayımlanmıştı. İlkbahar sezonunda başlayan 25 bölümlük seri Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (Re:ZERO -Starting Life in Another World-) 2016 sonbaharında sona ermişti. Yaklaşık 2,5 yıllık bir aranın ardından Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon kesinleşmiş oldu.

Özel formatta yayımlanan Re:Zero kara Hajimeru Break Time anime serisi 11 bölüm olup karakterlerin chibi hallerini içeriyordu ve komedi olarak yapılmıştı (veya yapılmaya çalışılmıştı diyelim.) Re:Petit kara Hajimeru Isekai Seikatsu da yine komedi unsurları içeren çok kısa bir seriydi.
He Wei Dao x Re:Cong Ling Kaishi De Yi Shijie Shenghuo ise yine çok kısa bir anime yapımıydı.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 1. Sezon dışında OVA ve özel bölümleriyle de yine anime formatında izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Memory Snow OVA bölümü 2018’de çıkmıştı ve 1 saatten daha uzun bir süreye sahipti.

Bunların dışında yakında yani ilkbahar 2019’da başlayan Isekai Quartet anime serisinde Re Zero serisinin karakterlerine de yer veriliyor.

Serinin romanı Tappei Nagatsuki tarafından yazılmıştır.


Re Zero 2. Sezon tarihi ilerleyen dönemde açıklanacak. Re Zero 2. Sezon için siz de hala heyecanlı mısınız? Seri sizce eski popülerliğine kavuşabilecek mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?